„Du tėčiai – turtingas ir vargšas“: 17 geriausių citatų

Patinka? Duok Like!

1. Didžiausios kliūtis žmogui pasireikšti yra perdėta baimė ir nepasitikėjimas. Gaila matyti mokinius, kurie žino atsakymą, bet bijo jį pasakyti. Dažnai realiame pasaulyje daugiausia pasiekia ne protingi, bet drąsūs.

2. Jeigu manai, kad problema yra manyje, tau teks mane pakeisti. Jeigu suprasti, kad problema yra tavyje, galėsi pasikeisti pats, ko nors išmokti ir pasisemti išminties. Dauguma žmonių laukia, kad pasikeis visi kiti pasaulyje, bet tik ne jie patys.

Reklama

3. Mokėti klausyti yra daug svarbiau negu mokėti kalbėti. Jeigu tai būtų ne taip, Dievas nebūtų davęs vienos burnos ir dviejų ausų.

4. Žodžiuose „Negaliu sau to leisti“ yra liūdesio ir bejėgiškumo, sukeliančių dvasinį nuopuolį ir depresiją bei pagimdančių apatiją. Žodžiai „Kaip galiu sau tai leisti“ atveria kelią galimybėms, susijaudinimui ir svajonėms; žodžiai, stiprinantys protą ir sielą.

5. Žmonės kritikuoja, užuot analizavę.

6. Jūsų ateitį kuria tai, ką darote šiandien, o ne tai, ką darysite rytoj.

7. Pinigai yra viena galios formų, tačiau dar galingesnis yra finansinis išprusimas. Pinigai ateina ir išeina, tačiau jei sugebėsite suvokti, kaip reikia su jais elgtis, juos pažabosite ir imsite kurti savo finansinę gerovę.

8. Labiausiai paplitusi tingėjimo forma – tingėjimas, užmaskuotas dideliu užimtumu.

9. Didžiąją laiko dalį gyvenimas su tavimi nešneka. Gyvenimo mokykla – tai kažkas panašaus į spyrius, kuriuos jauti iš visų pusių. Kiekvienas spyris – gyvenimo mokykla: „Prabusk. Noriu tave kai ko išmokyti.“

10. Kai matau, kad žmonės man nesišypso, tiesiog pradedu šypsotis ir sakyti jiems „labas“ ir įvyksta stebuklas – aplink mane atsiranda daugiau besišypsančių žmonių. Vadinasi, pasaulis it veidrodis jus atspindi.

11. Galingiausias aktyvas, kurį mes turime, – mūsų protas. Gerai išvystytas protas gali praktiškai akimirksniu sukurti didžiulius turtus.

12. Dievui nereikia gauti, bet žmonėms reikia atiduoti.

13. Laimėtojai nebijo pralaimėjimų. Nesėkmė – tai neatsiejama tikslo siekimo proceso dalis. Nesėkmių vengiantys žmonės vengia ir sėkmių.
14. Daugelis mūsų girdėjo posakį: „Esate tai, ką valgote.“ Aš jį šiek tiek pakeičiu. Sakau: „Tampate tais, ko mokotės.“

15. Grandiozines galimybes mato ne akimis. Jas mato protu.

16. Svarbu ne tai, kiek pinigų uždirbi, o kiek sugebi išlaikyti.

17. Mokykitės naudoti savo emocijas mąstymui, o ne atvirkščiai – mąstyti remdamiesi emocijomis.

Reklama