1997 metais ji pagimdė septynis vaikus ir ją iš karto paliko vyras. Štai kaip ji atrodo šiandien

Patinka? Duok Like!

Kai Kenės ir Bobio Makogių (McCaughey) šeimoje gimė dukra, pora pradėjo galvoti apie antrą vaiką. Bet Kenei niekaip nepavyko pastoti ir jie nusprendė kreiptis dėl dirbtinio apvaisinimo. Moteriai buvo suleisti iš karto septyni embrionai ir jie visi išgyveno!

Septynis vaikus Kenė pagimdė 1997 metais, ir tai buvo tikras stebuklas! Gimę mažyliai svėrė ne daugiau nei 1,5 kg, o dviem iš jų buvo nustatytas VCP. Tiesa, vėliau po atliktų operacijų vaikai galėjo atsistoti ant kojų ir vaikščioti.

Reklama

Šią šeimą minėjo visos žiniasklaidos priemonės. Bobis Makogis neatlaikė daugiavaikės šeimos tėvo vaidmens ir ją paliko. Kenė liko visiškai viena su mažyliais.

Tačiau visuomenė ir tuometis JAV prezidentas Bilas Klintonas skyrė daug dėmesio šiai šeimai. Jai padėjo įvairios labdaros organizacijos, privatūs fondai ir paprasti žmonės.

Daugiavaikei šeimai padovanojo didžiulį namą ir aprūpino nemokamu maitinimu. Keli universitetai pasisiūlė suteikti nemokamas studijas vaikams baigus mokyklą.

Ir štai po 21 metų galime pažiūrėti, kaip septintukas atrodo dabar.

1. Natalie vos gimusi (kairėje) ir per išleistuves (dešinėje). Mergina svajoja tapti pradinių klasių mokytoja. Natalie laikoma viena geriausių savo laidos mokinių.

2. Tai Brendonas. Jis nori tarnauti kariuomenėje.

3. Kelsė gimusi svėrė vos 907 gramus. Ji dievina dainavimą ir svajoja tapti dainininke. Kelsė su malonumu dainuoja mokyklos chore.

4. Kenis – Statybų fakulteto studentas De Moino kolegijoje. Jis nuo vaikystės svajoja tapti statybininku.

5. Aleksis, gimusi su VCP, svajoja tapti mokytoja. Vaikščiojimui mergina naudoja specialų įtaisą, bet, nepaisant to, ji yra antroji vidurinės mokyklos sirgalių kapitonė.

6. Natanas taip pat gimė su VCP, vaikinas norėtų pasišvęsti mokslui. Jis studijuoja Kompiuterinio mokslo fakultete Hannibal-Lagrange universitete.

7. Džoelis, kuris gimė paskutinis, planuoja mokytis informatikos ir jau įstojo į Hannibal-Lagrange universitetą.

Kai visi vaikai paliko tėvų namus, Kenė jaučiasi vieniša. Ji priprato, kad namuose visada triukšminga ir yra veiklos.

Bet ji labai didžiuojasi savo vaikais, kurie artimiausiu metu taps mokytojais, muzikantais, statybininkais. Kenė jau svajoja, kaip rūpinsis daugybe savo anūkų.

Reklama