Mini tokio dviračio pedalus valandą, ir tavo namai aprūpinti elektra visą parą

Patinka? Duok Like!

Daugelyje pasaulio šalių prieiga prie elektros yra ribota arba apskritai sunkiai pasiekiama. Tačiau Indijos verslininkas Manožas Bhargava (Manoj Bhargava) nusprendė tai pakeisti. Jis pristatė visuomenei savo išradimą „Free Electric“, kuris leidžia nemokamai naudotis elektra. Viskas, ko reikia, – minti dviračio pedalus.

Išradimo esmė – mini pedalus ir gamini elektrą. Gamintojai teigia, kad vos po valandos mynimo namai bus aprūpinti elektra visą parą.

Reklama

Dviračio surinkimas ir priežūra – visiškai paprasti. Jeigu kas nors sulūš, pataisyti galės bet kuris elektrikas arba mechanikas. Pats išradėjas teigia, kad remontuoti šį dviratį ne ką sunkiau nei įprastą.

Anot verslininko, šio technikos stebuklo kaina neviršys šimto dolerių. Jau kitąmet į prekybą planuojama paleisti dešimtis tūkstančių šių dviračių.

Pats Manožas Bhargava – indiškų šaknų turintis Amerikos milijardierius, kuris stengiasi padaryti pasaulį geresne vieta. Indas įsteigė judėjimą „Billions in Change“, kurio pagrindinis tikslas – geresnės ateities kūrimas, naujausiomis technologijomis sprendžiant opiausias problemas.

Dviratis elektrai gaminti – vienas iš šios programos išradimų, kuris padės žmonėms naudotis nemokama elektra ir visiškai pakeisti savo gyvenimą.

Šis išradimas praverstų ir mūsų kasdienybėje, turint omenyje nesibaigiantį elektros energijos kainos augimą. Jis leistų nemažai sutaupyti!

Tačiau ši idėja sukėlė nemažą kritikos bangą. Kai kas apeliuoja į tai, kad vieni gauna energiją už dyką, o kitiems tenka minti pedalus. Nors mes manome, kad ši idėja puiki.

Be visų kitų privalumų, tai dar ir rūpinimasis sveikata bei figūra. Tik įsivaizduokite, kaip pasikeis figūra, jeigu kiekvieną dieną valandą minsite dviračio pedalus! Dviguba nauda, nieko nepridursi!

Reklama

Prenumeruok VMarkus