Niujorko metro uždrausta vežioti šunis, kurie netelpa į rankines. Šeimininkai rado išeitį!

Patinka? Duok Like!

Oficialiose Didžiojo obuolio metropoliteno taisyklėse nurodyta, kad niekas neturi teisės gabenti gyvūnų ne dėžėje. Tikriausiai omenyje turima speciali nešyklė, kurioje tilptų nebent katė arba taksas, bet čia išlindo įstatymo spraga. Taisyklėse niekaip nenusakyti reikalavimai dėžei, tad faktiškai šuo tiesiog turi būti nešamas rankinėje arba kuprinėje, o ne eiti savo kojomis. Ir štai kas iš to išėjo.

Reklama

Niujorko šunų savininkai į savo gyvūnų dresavimo programą įtraukė komandą „lįsk į rankinę“. Ir sėdėk ten kompaktiškai, kad neišlįstų galva, kitaip griežti kontrolieriai ims uždavinėti nemalonių klausimų. Idėja pasirodė veiksminga, įdomi ir populiari, o ir šunys neprieštarauja važiuoti ant šeimininko rankų.

Sakytum, jeigu metro vadovybė neprieštarauja, klausimas išspręstas. Bet ne – dauguma renkasi laikyti visai ne kišeninius šunis, todėl bandymas „važiuoti rankinėje“ virsta tikru iššūkiu vikrumui ir išradingumui. Kartais tai atrodo taip netikėtai, kad neįmanoma tiesiog praeiti nepadarius kelių kadrų.

Štai šis – gudriausias: ir šuo rankinėje, ir nešti nereikia.

Reklama