Studentas sukūrė „Instagram“ paskyrą, kurioje publikuoja stilingų Milano pensininkių nuotraukas. Dabar mielomis damomis žavisi visas pasaulis!

Patinka? Duok Like!

Jau daug metų Milanas praktiškai be jokių pastangų išlaiko mados pasaulio sostinės titulą. Kaip žinoma, jeigu neturi savo prekės ženklo butiko Via Monte Napoleone, vadinasi, šioje industrijoje esi niekas. Būtent šioje gatvėje turistai palieka savo metinius uždarbius.

Žinoma, ši situacija negalėjo nepaveikti bendro miesto įvaizdžio. Andželas atvyko į Milaną turėdamas tikslą tapti stomatologu, ir šis miestas jį tiesiog pakerėjo. Ypač pagyvenusios „fašionistės“, kurios ir paskatino jį sukurti ypatingą „Instagram“ paskyrą.

Reklama

Paskyra atsirado dar 2016 metų gruodį ir dabar ją seka 120 000 žmonių. Jie kartu su Andželu žavisi senutėmis ir negaili joms pozityvių komentarų.

„Aš tiesiog jas įsimylėjau“, – dalinosi emocijomis vaikinas.

Taip pat jis pasakojo, kad būna periodų, kai jis joms labai pavydi. Jos turi laiko pasipuošti „Gucci“ kostiumėliu tiesiog tam, kad nueitų iki parduotuvės. O jam, vargšui studentui, tenka nuolat skubėti į universitetą.

„Pradėjau tai ne tam, kad tapčiau įžymus, tad niekas, išskyrus šias moteris, nežino, kam priklauso šis blogas. Nes jis yra apie jas, o ne apie mane“, – pasakojo Andželas.

Tik italės moka taip lėtai ir taip išdidžiai senti, o ir meilė gražiems daiktams yra jų kraujyje. Pas mus gatvėse tokių vaizdų beveik nepamatysi.

Italija – ilgaamžių šalys, čia vidutinė gyvenimo trukmė yra 80–90 metų. O turint omenyje, kad į pensiją išeinama sulaukus 66 metų, jiems lieka galybė laiko, kurį gali skirti sau.

Tad nenuostabu, kad netgi einant į parduotuvę galima pasipuošti tarsi podiumui. Nors Milanas ir yra vienas didelis podiumas, kažin ar dar kuriame nors mieste galima pamatyti tokią meilę haute couture.

„Instagram“ paskyra paperka neįprastumu ir parodo, kad gyvenimas, ir dar koks, egzistuoja ir sulaukus šešiasdešimties metų…

Reklama