Šuo gelbėtojas kentėjo nuo depresijos, kol susirado neįprastą draugą

Patinka? Duok Like!

Draugystė gali užsimegzti tarp visiškai skirtingų būtybių. Ir tegu tai ne visada atrodo logiška, jausmams neįsakysi, tiesa? Profesionali gelbėtoja – trejų metų aviganė Osiris neturėjo draugų, kol jos gyvenime atsirado žiurkytė Rifas. Skaitykite toliau, jeigu norite sužinoti, kaip jie susidraugavo ir kaip klostėsi jų santykiai.

Reklama

Žinoma, dėl visko kalti žmonės. Mažasis Rifas pateko pas Osiris šeimininkus dar būdamas aklas mažylis, jį teko maitinti pipete. Žiūrėdamas, kaip juo rūpinasi, didelis šuo netikėtai prisiminė savo vaikystę – dar būdamas šuniukas jis buvo paliktas šaltoje mašinų stovėjimo aikštelėje, kur jį ir rado dabartiniai šeimininkai. Žingsnis po žingsnio, ir Osiris suprato, kad visą gyvenimą jai trūko artimo draugo, išgyvenusio panašią istoriją ir galinčio ją suprasti. Ir mažasis Rifas tapo būtent tuo, ko jai reikėjo.

Būdama šuo terapeutė, Osiris daug kartų dalyvavo žmonių ir netgi kitų gyvūnų gydymo procese. Bet tai buvo pacientai, su kuriais ji susitikdavo pagal grafiką ir net ne savo noru, o tik gydytojui paskirus. Šuniui būtinai reikėjo artimos sielos ir nors daugelis žiūrėjo į tai skeptiškai, mažoji žiurkė ir didelis šuo sugebėjo susidraugauti!

Rifas – dekoratyvinė žiurkytė, jis neužaugs didelis ir gali visas tilpti Osiris nasruose. Bet pastaroji niekada nebando jo nuskriausti, netgi atvirkščiai, elgiasi su juo labai atsargiai. Nelepina, bet saugo nuo visų pavojų kaip save pačią. Užtenka pažiūrėti jiems į akis ir viskas tampa aišku – ši draugystė užsimezgė visiems laikams!

Reklama