10 normalaus vyro požymių

Patinka? Duok Like!

Ištekėjusių ir netekėjusių moterų pokalbiuose dažnai galima išgirsti tokią frazę: „Reikėtų tau susirasti normalų vyrą – iš karto pamatytum, kaip gerėja gyvenimas.“ Kas gi čia per žvėrys – normalus vyras?

Pirmas „normalaus vyro“ požymis – gebėjimas suvaldyti asmenines baimes. Vyro teisė bijoti neginčijama, niekas iš jų nesitiki parodomojo heroizmo. Vyrai dažnai bijo gydytojų, skurdo, nesėkmių lovoje, automobilių avarijų ir kitų dalykų. Tai va, normalus vyras sukandęs dantis apsilankys pas gydytoją (nelauks, kol reikės kviesti „greitąją“), išmoks taupyti ar daugiau uždirbti, nesės prie vairo girtas, pripažins, kad kartais lovoje patiria nesėkmių, ir visų išvardytų problemų sprendimą laikys savo asmenine, o ne aplinkinių užduotimi.

Reklama

Antras normalių vyrų požymis – ramus santykis su fiziologija. Ne, nekalbame apie tuos tipus, kurie maudosi kartą per savaitę ir mano, kad česnako ir prakaito kvapas – geriausias afrodiziakas, o apie tuos, kurie nealpsta bjaurėdamiesi dėl moterų menstruacijų ar vaikų viduriavimo ir pykinimo. Būtent iš tokių nesibjaurinčių išeina puikūs meilužiai, nes jie priima moters kūną tokį, koks yra.

Trečias normalaus vyro požymis – skirtumo tarp vyro ir moters psichologijos supratimas. Jie žino, kad moterys – emocionalios būtybės, sudėtingesnės ir dažnai nenuspėjamos. Ir užuot pateikdami pretenzijų sąrašą, tiesiog leidžia joms būti tokioms, kokias jas sukūrė gamta. Kodėl? Todėl, kad tai ir yra visas skirtingų lyčių bendravimo žavesys. Ar būtų įdomu, jei visi būtume vienodi?

Ketvirtas normalaus vyro požymis – aiškiai žino, ko nori kiekvienu gyvenimo momentu. „Dabar esu alkanas, dabar noriu miego, dabar esu pavargęs. Po valandos važiuosiu į darbą, 11 vakaro grįšiu namo, tai mano paskutinė taurė“ – jis taip nusprendė, jis taip padarė. Įvairiose gyvenimo situacijose tokie žmonės greitai susigaudo, kaip reikia pradėti narplioti problemas, juos sunku suklaidinti. Tai dar vadinama „gerai organizuotu atbuliniu ryšiu su savimi“.

Penktas normalaus vyro požymis – protingi santykiai tiek su išlaidomis, tiek su taupymu. Reikiamame jis padės, nuo nereikiamo atkalbės (ir save, ir kitus). Protingi vyrai yra kategoriškai prieš azartinius žaidimus, nes laiko juos pinigams uždirbti paaukotos sveikatos švaistymu.

Šeštas normalaus vyro požymis – jis neturi priežasties meluoti. Nei apie tai, kelintą vakar atsisveikino su draugais, nei apie savo uždarbį, nei apie šeiminę padėtį. Taisyklės labai paprastos: sakydamas tiesą iš pat pradžių jis apsisaugo nuo aiškinimosi dėl melo.

Septintas normalaus vyro požymis – nenoras gyventi su skandalistais. Savo adresu išgirdęs šauksmą, normalus vyras jį pirmiausia nutildys, tada pasiteiraus, kame problema, ir ją išspręs (sprendimo būdas priklauso nuo problemos). Ketvirto žingsnio čia nėra ir būti negali, būtent todėl normaliems vyrams negalėsite kelti skandalų.

Aštuntas normalaus vyro požymis – siekis mylėti. Jie gali visais įmanomais būdais priimti ir grąžinti meilę, jie nebėga nuo jausmų kaip nuplikyti. Būtent todėl, kad jie nėra gobšūs ir yra įpratę kovoti su baimėmis, tokiems žmonėms pavyksta mylėti iki senatvės. Savo moterį jie myli labai atsidavusiai ir visada labai praktiškai: saugodami nuo nelaimių ir be reikalo jos neskriausdami.

Devintas normalaus vyro požymis – mokėjimas pripažinti savo klaidas. Jam nenukris karūna, jeigu pasakys: „Atleisk, padariau kvailystę.“ Antra šio požymio dalis yra mokėjimas šias klaidas taisyti ir jų nekartoti.

Dešimtas normalaus vyro požymis – atsidavimas vaikams (bent jau saviems). Nei skyrybos, nei žemės drebėjimas, nei asteroidų artėjimas prie Žemės nesutrukdys jam būti tėvu, taškas.

Reklama