4 netikėti dalykai, kaip vyrai nepastebimai vertina moteris


Nors vyrauja nuomonė, kad vyrai nelinkę kreipti dėmesio į smulkmenas ir pastebi tik tai, kas guli ant paviršiaus, jiems svarbūs tokie dalykai, apie kuriuos net pati moteris kartais nesusimąsto.

Štai kelios labiausiai paplitusios detalės, kurios, specialistų ir pačių vyrų teigimu, retai prasprūsta pro jų akis.

Kokią drabužių spalvą renkasi?


Spalvos skirtingai veikia nuotaiką, emocijas, psichiką, apetitą ir t. t. Raudona simbolizuoja jėgą, energiją, aistrą; juoda – subtilumą, patikimumą, paslaptingumą; rožinė – šilumą, moteriškumą, švelnumą.

Eidama vakarieniauti su vyru arba į pasimatymą su vaikinu, moteris savo pasirinkta aprangos spalva sąmoningai ar ne siunčia signalus apie savo nuotaiką šį vakarą ir jos palydovas tai tikrai pastebi.

Kaip ji renkasi gėrimus?


Baltasis vynas su jūrų gėrybėmis, džinas su toniku draugų rate, raudonasis vynas nerimaujant… Gėrimų, kaip ir maisto, aprangos ir t. t., pasirinkimas daug pasako apie žmogų.

Kai kurie vyrai pastebi tai vien tam, kad žinotų, ką užsakyti kitą kartą, kiti – kad suprastų, kaip šiuo metu nusiteikusi jų išrinktoji.

Ką rengiasi, kad padarytų įspūdį?


Vyrams nesvarbus prekių ženklas, naujausios mados ir drabužio kaina, bet seksualumas, stiliaus pojūtis ir tinkamai suderinta apranga nelieka nepastebėta.

Pagal drabužį formuojamos tam tikros išvados apie merginos požiūrį į konkretų vaikiną: jeigu į pasimatymą ji atėjo apsirengusi prabangia suknele ir tobulai susišukavusi, jūs jai labai įdomus; jeigu ji nusprendė nesukti galvos ir pasirinko džinsus bei megztuką, tai gali būti pavojaus signalas.

Kiek mėsos ji suvalgo?


Dažniausiai merginos per pasimatymą užsisako lengvų salotų. Jos pačios prisipažįsta, kad tai susiję su baime pasirodyti ėdrūne ir noru pasirodyti liekna ir sveika.

Bet iš tikrųjų dažniausiai tai veikia atvirkščiai. Kukliai salotas kramtanti mergina atrodo užspausta, nepasitikinti savimi ir dėl to mažiau patraukli. O moteris, užsisakantį didkepsnį arba tą patį, ką valgo jos palydovas, atrodys atsipalaidavusi ir žinanti savo vertę.

Nebūtina springti salotų lapais, jeigu to visai nesinori, – geriau užsisakyti bent jau žuvų ar vištienos patiekalą.