Alkoholio pomėgiai ir charakteris

Patinka? Duok Like!

Apie žmogų galima spręsti iš visko. Jeigu norite sužinoti kažką naujo apie save ar draugus ir artimuosius, tiesiog pasidomėkite, kokiam alkoholiui jie teikia pirmenybę! Ir mes viską apie juos papasakosime.

Mėgstamiausias alkoholis: charakterio tipai

Mergina mėgsta alkoholį? Ne bėda – faktas nesvarbu. Svarbu, ką ji renkasi.

Reklama

Jūsų mėgstamiausias alkoholis – šampanas

Prabangos ir šventės simbolis! Mylite gyvenimą ir jums nereikia ieškoti priežasčių juo džiaugtis.

Šampanas – moteris: socialinis statusas – štai tikroji jos vertybė. Ji gali būti žaisminga ir viliojanti, o gali būti šalta ir apsukri. Pasisaugokite, jeigu ji ne jūsų kišenei!

Šampanas – vyras: alfa patinas – kas jis? Atkaklus, atviras, tikras šiuolaikiškumo atstovas. Visada pasiekia karjeros aukštumų, su juo malonu bendrauti. Jis neleis jums nuobodžiauti!

Vynas

Jūsų mėgstamiausias alkoholis – vynas? Jūs – giliamintė ir grakšti natūra. Tikras meno ir gyvenimo žinovas.

Mergina mėgsta alkoholį ir renkasi vyną? Sužinokite apie ją viską!

Moteris – vynas: subtili, aistringa, svaiginanti, bet neapsvaigstanti natūra. Moka suimti gyvenimą už gerklės. Visur sėkminga, mėgaujasi kiekviena gyvenimo sekunde ir viską žino apie malonumus.

Vyras – vynas: itin mylinti save ir į visus iš aukštai žiūrinti asmenybė. Būkite atsargi: už tariamo grakštumo ir riterio manierų slypi pavojingas tipas – be galo pasitikintis savimi ir nepripažįstantis kitos nuomonės.

Degtinė

Jūsų mėgstamiausias alkoholis – degtinė? Ką gi, gebate pasiekti savo… stiprus charakteris, geležinė valia – gyvenime turėsite viską, ko panorėsite.

Moteris – degtinė: gera, rūpestinga, miela, bet tiesmukiška. Ilgai negalvojusi viską sakys, kaip yra. Atvira natūra, neslepia „peilio užantyje “. Ja galima pasitikėti.

Vyras – degtinė: romantikas, galintis pasinerti į tikrus nuotykius. Tas pats Romeo, kuris naktį užlips į jūsų balkoną ir pradės dainuoti serenadas. Iš jo galima tikėtis ne kažin ko. Nenudekite į jo aistrą!

Viskis

Jūsų mėgstamiausias alkoholis – viskis? Skubame jus pasveikinti, jūsų logika padės jums pasirinkti nugalėtojo kelią. Mergina mėgsta alkoholį ir renkasi viskį? Kas gi ji yra iš tikrųjų?

Moteris – viskis: temperamentinga dama, savo kelyje nieko nepaiso ir visiškai nieko nebijo. Jos pasitikėjimas savimi nepalieka abejingų ir tarsi priverčia visus ja žavėtis. Nepaskęskite jos svaiginančioje energijoje.

Vyras – viskis: jeigu mėgstamiausias vyro alkoholis – viskis, jis gimęs visur būti pirmas. Logika ir racionalus mąstymas padės jam pasiekti aukštumų ir pasilikti ten iki galo.

Konjakas

Kai kas sako: „Aš mėgstu gerti alkoholį“, o kai kas: „Tik konjaką.“ Jį arba mėgsta, arba ne.

Jeigu jūsų mėgstamiausias gėrimas – konjakas, tai daug apie jus pasako.

Moteris – konjakas: jūsų laukia tobula santuoka. Ji gera, jauki, rūpestinga. Norite tobulos žmonos? Ieškokite tokios, kuri geria konjaką.

Vyras – konjakas: „kaip už mūro sienos“ – tai geriausias jo charakterio apibūdinimas. Šeimos žmogus, ištikimas vyras ir tiesiog geras žmogus.

Alus

„Mėgstu gerti alkoholį, o labiausiai alų“ – jūs gi ką tik viską apie save papasakojote. Alaus šiaip sau negeria…

Moteris – alus: ne šiaip meilužė, bet ir draugė. Geriausia draugė. Turėdami tokią žmoną net nežiūrėsite į kitas, o santykiai bus nepaprastai tvirti. Ji moka sukurti emocinį ryšį.

Vyras – alus: nemanykite, kad jam esate pirmoje vietoje. Jo prioritetas – draugai. Dėl jų jis nuvers kalnus. Vyriška draugystė – tai, be ko jis neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Šaltinis

Reklama