Kaip „sudėtingas situacijas“ sprendžia skirtingi Zodiako ženklai

Patinka? Duok Like!

Tikriausiai daugelis atpažins save ir savo pažįstamus šiuose tiksliuose apibūdinimuose. Taigi, jeigu gyvenimas pažėrė netikėtų problemų:

AVINAS: jas išspręs. Bet kokias. Iš karto. Pats, išdidžiai, tyliai.

Reklama

TAURAS: jas išspręs. Vėliau visiems papasakos. Visiems. Kad apsidraustų, parašys į laikraštį. Kad jau tikrai visi žinotų.

DVYNIAI: jie pasidalins. Pasistengs viską atiduoti Avinui, bet jeigu Avinas su viskuo nesutiks, atiduos Šauliui.

VĖŽYS: iš anksto pradės verkti ir kad jis užsičiauptų, kas nors pasišaus išspręsti problemas + susidoroti su Vėžio ašarų pakalne. Jeigu to niekas nepadarys, Vėžys puikiai susitvarkys pats. Kam reikėjo žliumbti – išvis neaišku.

MERGELĖ: nuliūs, ypač jeigu tų problemų ji nebuvo numačiusi. Mergelė pagalvos. Suras sprendimą. Nuspręs. Padarys išvadas.

LIŪTAS: visus sukvies. Pats išspręs problemas. Nusilenks, pasiims gėles, pasirašys autografą ir išeis.

SVARSTYKLĖS: pasvers problemas. Prieis išvadą, kad kažkaip daugoka, ir dalį atiduos kokiam nors Liūtui arba Avinui. Bandymus pasidalinti problemomis su Mergele vainikuos visiška nesėkmė – visos Mergelių problemos kyla griežtai pagal tvarkaraštį.

SKORPIONAS: pažiūrės. Linksmai tars: „Turime kažkokių problemyčių“ ir apie jas pamirš.

ŠAULYS: nusimins. Vėliau pralinksmės. Tada ilgai juoksis iš savęs, iš problemų, prisimins, kokių problemų jo gyvenime jau būta, visiems aplink papasakos ir pamirš. Jeigu problemos neišsispręs savaime, jas greičiausiai teks spręsti kokiam nors Liūtui.

OŽIARAGIS: pasistengs iš karto jų atsisakyti tiesiog pareikšdamas, kad jų nenori. 90 proc. atvejų tai kažkodėl suveikia. Jeigu ne – Ožiaragis viską akimirksniu išspręs. Tik būtinai kieno nors kito sąskaita.

VANDENIS: džiaugsmingai jas tyrinės. Vėliau parašys knygą. Jeigu tokių problemų jis jau turėjo – pajus nuobodulį ir puls ieškoti Dvynių. Problemos neišnyks (Dvyniai nuo jų išsisuks), bet bus bent jau linksmiau.

ŽUVYS: skirtingai nei Vėžys, Žuvys verkia tyliai, todėl jų problemos niekada nesibaigia. Sprendžia viską pačios, niekas joms nepadeda, o jos jau ir nelaukia.

Reklama