Madingos 2019 metų spalvos: TOP-10 variantų su nuotraukomis

Patinka? Duok Like!

Kol bandai nusiteikti atsinaujinimui, mes papasakosime kokios spalvos karaliaus 2019 metais.
Įsidėmėk jas, kad išliktum madinga ištisus metus.

1. Koralų atspalvis yra madingiausias 2019 metų atspalvis ir užima garbingą pirmą vietą mūsų sąraše. Saikingas ryškumas ir subtilumas suteikia šiam atspalviui universalumo – jį itin lengvai priderinsi prie savo garderobo.

Reklama

2. Chaki jau keletą metų neužleidžia savo pozicijų ir visai nebūtinai kada nors jas užleis. Šios spalvos drabužiai atrodo stilingi ir tinkami dėvėti tiek darbe tiek ir už jo ribų.

3. Alyviniai atspalviai pagyvins įvaizdį ir suteiks moteriškumo. Alyvinį ir visas šio atspalvio variacijas galime priderinti prie bet kokio stiliaus – miksuojamas su skirtingais įvaizdžiais jis atrodys vis kitaip. Atkreipk dėmesį į alyvinių atspalvių aksomo drabužius – jie suteikia šarmo, paslaptingumo ir atspindi vidinį grožį.

4. Bordiniai atspalviai – tai savotiška klasika, kuri teisingai kombinuojama, gali pabrėžti tiek brandų moteriškumą, tiek naivią jaunystę ir žavesį. Turbūt nereikia nė sakyti, kad vakarinės bordinio atspalvio vakarinės suknelės visada atrodo stulbinamai?

5. Sodri mėlyna spalva vienareikšmiškai 2019 metų trendas ir atnaujinant garderobą, reikėtų į tai atsižvelgti. Be to, mėlyna papildys blyškią odą ir šviesius/raudonus plaukus bei pabrėš tvirtą brunečių charakterį.

6. Žydra spalva tobulai pabrėš mergautinį lengvumą ir mielą naivumą, ji itin tiks blondinėms. Svarbu paminėti ir tai, kad žydra spalva vizualiai atjaunina.

7. Geltona spalva vienareikšmiškai išskirs tave iš minios, bet su ja reikia elgtis atsargiai – geltoni drabužiai atrodo stilingi, bet ne visada yra tinkami. Pavyzdžiui, jeigu verslo susitikimui planuoji pasirinkti geltoną drabužį, rinkis prigesintus atspalvius.

8.Dulkėtosios rožės atspalvis, labai primenantis mėgstamus skaistalus – tai „must-have“ kiekvienos merginos garderobe. Jis pabrėš moteriškumą ir romantišką natūrą, suteiks tau mielos, bet savimi pasitikinčios gražuolės įvaizdį.

9. Smėlio atspalvis – klasika, o klasikai visada atsiras vietos kiekvienos mados aistruolės garderobe. Smėlio spalvos rūbai labai praktiški, stilingi ir lengvai pritaikomi.

10. Oranžinė – kaip ir geltona vienareikšmiškai paryškins tavo įvaizdį. Tik neužsiciklink ties ramiais atspalviais, eksperimentuok su spalvomis ir tapk pati sau stiliaus ikona.

Reklama