Moteris pastebėjo ant kelio vienišą vaiką, bet greitai susigaudė situacijoje

Patinka? Duok Like!

Informacinių technologijų amžiuje nusikaltėliai taip pat įžengė į internetą. Naujienos apie banko kortelių duomenų vagystes niekada nesibaigia. Dalis nusikaltėlių veikia senais būdais, rinkdamiesi „seną gerą“ plėšikavimą.

NEĮPRASTAS NUTIKIMAS AMERIKOJE

Nusikaltėlių kūrybingumui gali pavydėti net rinkodaros specialistai. Kuo sudėtingesnis nusikaltimas, tuo daugiau „talentų“ parodo nusikaltėliai. Neįprastas nutikimas įvyko 33 metų moteriai Amerikoje. Tai buvo klasikinė schema, bet su kreatyvumo natomis:

Reklama
  • neįprastas jaukas;
  • pats apiplėšimas.

Sistema banali, bet būtent dėl paprastumo ji ir buvo tokia efektyvi.

JAUKAS

Moteris naktį važiavo greitkeliu ir atsitiktinai pastebėjo kelkraštyje sėdintį vaiką. Pirma mintis – reikia padėti. Moteris sustojo, bet tik vėliau pastebėjo keistus dalykus: vaikas buvo pernelyg mažas ir sėdėjo visiškai nejudėdamas.

APIPLĖŠIMAS

Kaip jau supratote, vietoj vaiko buvo naudojama lėlė. Tad moteris iš karto užblokavo duris ir paskubėjo nuvažiuoti. Vėliau ji kreipėsi į policiją ir papasakojo apie šį keistą incidentą. Policijos darbuotojai patvirtino, kad tokie plėšikavimo atvejai, kai naudojama lėlė, pastaraisiais metais itin padažnėjo.

SAUGUMO TAISYKLĖS

Skęstančiųjų gelbėjimas. Taip, apsisaugoti nuo plėšikų padės tik jūsų pačių budrumas. Saugumo taisyklės labai paprastos:

  • jokių įtartinų projektų;
  • esant neaiškioms situacijoms – skambutis policijai;
  • pasyvi apsauga.

Apsisaugoti galėsite tik tuo atveju, jeigu nuosekliai vadovausitės visais patarimais. Tad atidžiau pažvelkime į kiekvieną elementą.

ĮTARTINI PROJEKTAI

Sukčių triukas – didelis pelningumas iš investuotų lėšų. Patikimiems piliečiams žadama, kad jų investicijos per mėnesį išaugs 10–20 proc. Taip veikia piramidės. Į tokius projektus jokiais būdais negalima investuoti.

SKAMBUTIS POLICIJAI

Neretai nusikaltėliai patys provokuoja apiplėšimui palankias situacijas. Įrodymas – aukščiau aprašytas atvejis. Esant bet kokiems sunkumams ar įtarimams, reikia kviesti policiją.

PASYVI APSAUGA

Venkite blogos reputacijos rajonų. Kuo labiau žmogus atsižvelgs į šį patarimą, to mažesnė tikimybė, kad jis taps apiplėšimo auka. Šis nusikaltimo būdas iki šiol yra vienas populiariausių.

IŠVADOS

Tik budrumas padės išsaugoti pinigus ir sveikatą. Kitų variantų tiesiog nėra.

Šaltinis

Reklama