Traukos dėsnis: trys svarbiausi „niekada“


Mūsų gyvenimas vadovaujasi svarbiausiu visatos dėsniu – traukos dėsniu. Jis paprastas ir logiškas: žmogus traukia tai, apie ką galvoja.

Negalima svajoti apie laimę ir kartu galvoti: „Gyvenimas nenusisekė: nei pinigų, nei sveikatos, nei meilės…“ Visata reaguoja į tokį nusistatymą tarsi Džinas iš stebuklingos lempos. „Ką gi, – atsako ji. – Kaip įsakysi. Tu iš tikrųjų nieko neturi. Ir neturėsi.“ Negatyvios mintys sugrįžta dvigubu negatyvu. Šis straipsnis būtent apie tai, ko nereikia daryti. Niekada.

Laimingi žmonės pritraukia kitų žmonių meilę

Visi mūsų gyvenime esantys žmonės ir nutinkantys įvykiai nėra visiškai atsitiktiniai. Mes patys valingai ar ne jais save apsupame. Pasiruošimas mylėti ir būti mylimam turi gimti sieloje ir užpildyti kiekvieną pasąmonės kampelį. Atminkite: niekas nieko negalės padaryti už mus. Mes ir tik mes kuriame savo realybę. Laimingi žmonės patiria malonumą dėl kiekvienos menkiausios priežasties.

3 svarbiausi „niekada“

1. Niekada nelaikykite senų nuoskriaudų, ypač dėl buvusių mylimųjų. Nuoskriaudos blokuoja pozityvių gyvenimo pokyčių galimybes pasąmonės lygmeniu.

2. Niekada sau nesakykite: „Man nieko nepavyks.“ Tikėjimas sėkme – pagrindinis sėkmės garantas.

3. Niekada nepaverskite meilės paieškų tikslu. Tikri jausmai užgimsta natūraliai ir harmoningai.

Advertisements

Laimingi žmonės ilgiau gyvena ir rečiau serga

„Visos ligos dėl nervų.“ Mūsų fizinė sveikata – veidrodinis dvasinės sveikatos atspindys. Neigiamos emocijos ardo organizmą ląstelių lygmeniu, pripildydamos jį nepagydomų ligų.

Aleksandro Makedoniečio kariuomenės gydytojai stebėjosi neįtikėtinu faktu: pralaimėjusios kariuomenės kariai mirdavo nuo žaizdų, su kuriomis laimėję kariai lengvai susidorodavo. Daug vėliau Napoleono Bonaparto gydytojas šią mintį suformulavo taip: „Nugalėtojų žaizdos gyja greičiau.“ Kitaip tariant, bet kokio gydymo sėkmė priklauso nuo noro gyventi. Mūsų organizme viskas nuo pat pradžių sugalvota taip, kad jis gali pats išgyti.

Teisingos mintys ir stipri dvasia – pagrindinė sąlyga.

3 pagrindiniai „niekada“

1. Niekada nesiskųskite dėl ligų, nebent tai būtų gydytojas. Žmogus, kuris nuolat skundžiasi dėl įvairių negalavimų, išsamiai apie juos pasakoja aplinkiniams, nesąmoningai kenkia savo sveikatai.

2. Niekada patys nenustatykite sau diagnozės. Kai sakote: „Turbūt man kokia nors liga“, ją programuojate ir greitu metu jūsų nerimas pasiteisina.

3. Niekada nesiginčykite su agresyviai nusiteikusiais žmonėmis, neprisijunkite prie judėjimų prieš ką nors. Negatyvios mintys griauna organizmą. O sveikatą garantuoja vidinė ramybė ir teigiamas požiūris į gyvenimą.

Advertisements

Ne pinigai neša laimę, o laimė – pinigus

Net neįsivaizduojame, kaip klystame sakydami: „Jeigu turėčiau pinigų, būčiau iš tikrųjų laimingas.“ Traukos dėsnis veikia visiškai atvirkščiai: turtai, sėkmė ir kitos gėrybės atsiranda būtent tada, kai žmogus jaučiasi iš tikrųjų laimingas. Kitaip tariant, laimės pojūtis gali padaryti žmogų produktyvesnį, kryptingą, atkaklų, pasitikintį savimi, o nuo to tiesiogiai priklauso materialinė gerovė.

3 pagrindiniai „niekada“

1. Niekada nesakykite „niekada“. Visiems laikams išbraukite iš savo žodyno frazes: „Aš niekada neišsikapstysiu iš skolų“, „Aš niekada nesusirasiu gero darbo“ ir taip toliau. Šios frazės blokuoja kelią į turtingą ir gerą gyvenimą.

2. Niekada neatidėkite pinigų „juodai dienai“, kitaip rizikuojate labai greitai jos sulaukti. Geriau vadovaukite kita formuluote: „Malonioms staigmenoms.“

3. Niekada nebarkite savęs už neplanuotas išlaidas ir spontaniškus pirkinius. Juk jie – teigiamų emocijų porcija, be kurių pinigų uždirbimo procesas netenka prasmės. Slavų kultūroje nepriimta ir netgi nepadoru demonstruoti laimę, džiaugtis tada, kai kitiems žmonėms viskas klostosi ne taip gerai. O ir sovietmečiu mus ilgai pratino prie minties, kad laimė gimsta sunkioje kovoje, kad ją galima užsitarnauti tik sunkiu darbu.

Vienaip ar kitaip, „kovos už laimę“ laikai nugrimzdo į praeitį, o stereotipai liko.