3 žingsniai, kurie padės išsirinkti džinsus jų net nepasimatavus

Patinka? Duok Like!

1 žingsnis. Renkamės dydį

Kad išsirinktumėte reikiamą dydį, suimkite džinsus už juosmens kraštų ir pabandykite apsupti juos aplink kaklą. Jeigu apsukote visą kaklą ir juosmens galai liečiasi, vadinasi, tai jūsų dydis.

Reklama

Atkreipkite dėmesį, kad kraštai nebūtinai turi liestis siūlėmis, bet būtinai turi lengvai apsisukti aplink kaklą pernelyg jo nespaudžiant.

2 žingsnis. Nustatome plotį

Taigi, pabandykime apsispręsti dėl pločio. Tam sulenkite ranką per alkūnę ir sugniaužkite kumštį. Jūsų ranka turi lengvai tilpti į užsegtų džinsų liemenį. Jeigu taip – džinsai bus tobulai prigludę. Dar vienas svarbus žingsnis ir galėsite bėgti prie kasos.

Šis būdas tiks toms, kas renkasi standartinius džinsus. Tad savaime suprantama, kad jeigu norite džinsų aukštu liemeniu, jūsų ranka neturi visiškai į jį tilpti.

3 žingsnis. Aiškinamės dėl ilgio

Ir galiausiai išsiaiškiname, ar tinkamas džinsų ilgis. Suimkite džinsus už kraštų ir maksimaliai ištieskite rankas į šalis. Jeigu džinsų vidurys atsiduria tiesiai po jūsų smakru, sveikiname, pasirinkote tinkamą modelį!

Svarbi detalė – vidurys turi būti tiesiai po smakru kaklo lygyje.

Stileivoms: kaip suprasti, ar pėda lengvai tilps į siaurėjančius džinsus

Jeigu norėsite sužinoti, ar nereikės kankintis bandant užsimauti džinsus, tiesiog sugniaužkite kumštį ir atlikite tuos pačius veiksmus.

Iškilūs plaštakos kaulai turi lengvai tilpti į džinsus neištampydami jų kraštų. Vienas paprastas judesys, ir jokio vargo bandant apsimauti džinsus ateityje.

3 paprasti žingsniai, ir galite džiaugtis tobulais džinsais

Šaltinis

Reklama