7 taisyklės, išgelbėsiančios jums gyvenimą

Patinka? Duok Like!

Japonijoje atliktų mokslinių tyrimų duomenimis, tik visiškai sunokęs bananas su tamsiomis pigmentinėmis dėmėmis išskiria medžiagų, padedančių organizmui kovoti su anomalinėmis vėžio ląstelėmis.

Mokslininkai nustatė, kad sunokę bananai šalina iš organizmo kancerogenus. Be to, vaisiai su tamsiomis dėmėmis turi daug šarmo ir gerina imuninių ląstelių efektyvumą. 1–2 bananai per dieną stiprina imunitetą geriau už bet kokius papildus.

Reklama

Vėžio ląsteles tiriantis daktaras Stivenas Makas teigia, kad vaisiai – geriausia daugelio įvairiausių rimtų ligų profilaktika.

Tik reikia žinoti kada, kokiais kiekiais ir kokius vaisius valgyti. Iš pirmo žvilgsnio viskas labai paprasta: nusiperki mėgstamų vaisių, susipjaustai ir suvalgai kada nori. Bet jeigu norite gauti daugiausia naudos, reikia laikytis paprastų taisyklių.

1. Niekada nevalgykite vaisių iš karto po pietų arba bet kurio kito visaverčio valgymo.

Juos reikia valgyti ant tuščio skrandžio. Tada jie padės jums sulieknėti, išvalyti organizmą, aprūpinti produktyviai dienai būtina energija.

2. Niekada nepirkite termiškai apdorotų sulčių.

Tam, kad organizmas gautų naudos, reikia valgyti šviežius vaisius arba gerti tik šviežiai spaustas sultis. Na, arba blogiausiu atveju – konservuotas sultis, bet jokiu būdu ne iš pakelio. Negerkite termiškai apdorotų sulčių (kai vaisiai paverčiami milteliais, o jie vėliau tiesiog sumaišomi su vandeniu). Tokiose sultyse nelieka jokių vitaminų.

3. Sultis gerkite lėtai.

Sultis reikia gerti mažais gurkšneliais, su pertraukomis. Reikalas yra tas, kad sultys gali neigiamai veikti skrandžio sveikatą, todėl labai svarbu, kad sultys burnoje susimaišytų su seilėmis prieš jas praryjant.

4. Trijų dienų vaisių dieta – efektyvus būdas norint pašalinti šlakus iš organizmo.

Tiesiog visas šias tris dienas valgykite tik vaisius, gerkite vandenį ir, jeigu norite, vaisių sultis. Šeltono teigimu, pokyčiai bus stulbinami.

Kivis: mažas, bet galingas vaisius. Puikus kalio, vitamino E, magnio ir skaidulinių medžiagų šaltinis. Vitamino C čia taip pat dukart daugiau nei apelsinuose.

Obuolys: turi antioksidantų, kurie pagerina vitamino C įsisavinimą. Mažina storosios žarnos vėžio ir širdies ligų atsiradimo riziką.

Braškė: labai naudinga ir neįvertinta uoga. Puikiai išvalo venas nuo trombų, skystina kraują, mažina vėžio atsiradimo riziką.

Apelsinas: saldus daktaras. Sezono metu suvalgykite 2–4 apelsinus per dieną ir taip apsisaugokite nuo peršalimo ir didelio cholesterolio lygio. Užkerta kelią akmenų atsiradimui inkstuose ir mažina storosios žarnos vėžio atsiradimo riziką.

Arbūzas: gesintuvas. 92 procentus sudaro vanduo, bet tuo pat metu jame gausu glutationo – medžiagos, kuri yra labai svarbi mūsų imuninei sistemai. Be to, arbūzas yra geriausias likopeno (vėžio ląstelių žudiko) šaltinis.

6. Negerkite šalto vandens po pietų.

Įprotis užgerti pietus šaltu vandeniu sukelia vėžį! Ar galite tuo patikėti? Juk tai taip malonu, ypač vasarą. Tačiau šaltas vanduo skrandyje susimaišo su karštu maistu ir pavirsta aliejine konsistencija. Virškinimas sulėtėja. Dumblas skrandyje susimaišo su skrandžio sultimis ir įsiskverbia į šio labai svarbaus organo sieneles. Vėliau visa tai pavirsta riebalais, nusėdančiais ant skrandžio sienelių. Tobula terpė vėžinėms ląstelėms atsirasti…

Kol kas geriau gerti vandenį su karšta sriuba arba išmokti užgerti pietus stikline šilto vandens. Na, arba arbata.

7. Atkreipkite dėmesį į netiesioginius artėjančio širdies smūgio simptomus.

Viskas, apie ką dabar papasakosime, ne juokai! Visi širdies problemų simptomai: dažnas kairės rankos skausmas ir tirpimas, reti, bet intensyvūs žandikaulio skausmai, pykinimas ir intensyvus prakaitavimas. Krūtinės skausmai pradinėse stadijose – tai absurdas. Atkreipkite dėmesį į netiesioginius požymius!

60 procentų žmonių širdies smūgis ištinka naktį miegant. Dažniausiai jie nebeprabunda!

Būkime atsargūs. Kuo daugiau žinome apie tai, kaip stebėti sveikatą, tuo daugiau turime šansų išgyventi.

„Ir tik tada, kai bus užnuodyta paskutinė upė, kai bus nukirstas paskutinis medis ir nužudytas paskutinis gyvūnas, vargšas žmogus supras, kad pinigų valgyti negalima.“ (nežinomo indėno citata)

Šaltinis

Reklama