Užšaldykite monetą

Patinka? Duok Like!

Elektros pertrūkiai nereti net mūsų šiuolaikiniame XXI technologijų amžiuje. Dažnai laikinas šviesos išjungimas niekaip nepaveikia gyvenimo, bet būna ir kitaip. Įsivaizduokite, kad jūs savaitei išvykstate į komandiruotę, o jums nesant bute ne kartą ilgam buvo išjungę elektrą ir iki jūsų grįžimo produktai spėjo sugesti, bet kvapo dar nėra. Nesunku įsivaizduoti, kad bus juos suvalgius.

Tai tik vienas pavyzdys, o jų gali būti daug. Bet amerikiečiai sugalvojo labai įdomų, o svarbiausia – paprastą būdą, kaip patikrinti, ar buvo išjungta elektra jums nebūnant namie.

Reklama

Šią gudrybę žino visi amerikiečiai.

Taigi, viskas, ko jums prireiks – tai nedidelio indo, pilno vandens, šaldiklio ir bet kokio nominalo monetos. Pirmiausia indą su skysčiu reikia visiškai užšaldyti. Tuomet ant susidariusio gabalo ledo padėkite monetą ir vėl įkiškite į šaldymo kamerą.

Kai tik norėsite sužinoti, ar buvo išjungta elektra, tiesiog atidarykite šaldiklį ir pažiūrėkite, kas nutiko monetai. Jei ji guli kaip ir buvo padėta – vadinasi, viskas gerai ir elektra veikė tinkamai. Bet jei moneta guli užšalusi ant dugno – geriau atnaujinti produktus šaldytuve.

Moneta šaldytuve — išbandytas būdas.

Šaltinis

Reklama