10 dalykų, kurių vyrai nepastebi moteryse


Ar norite išgirsti svarbią naujieną? Vyrams iš tikrųjų nerūpi tie papildomai kilogramai, dėl kurių taip jaudinatės! Tiesą pasakius, stipriosios lyties atstovai nėra pernelyg pastabūs. Žinoma, tai visai nereiškia, kad jie nekreipia dėmesio į gyvybiškai svarbią informaciją. Atvirkščiai, vyrai gali būti labai pastabūs, kai jiems to reikia. Bet jiems nelabai patinka nagrinėti dalimis savo požiūrį į mylimą moterį.

Dalykai, dėl kurių mes stresuojame ir jaudinamės, gali nieko nereikšti jūsų vyrui. Nevertinkite savęs pernelyg griežtai. Prisiminkite, kad vyrai vertina mus taip, kaip pačios jaučiamės!

Štai 10 paprastų dalykų pavyzdžių, dėl kurių jūs labai jaudinatės

1. Strijos

Vyrams patinka moterų kūnas. Kad ir kaip jis atrodo! Jiems nerūpi. Jums tiesiog reikia pasitikėti savimi, ir jūsų mylimasis bus laimingas. Prisiminkite, kad vyrai visada vertina pasitikėjimą.

2. Papildomi kilogramai

Kartais galite leisti sau priaugti kelis kilogramus. Nors moters sveikatai svarbu palaikyti gerą fizinę formą, nereikia pernelyg rimtai žiūrėti į savo kūną. Jis neprivalo visada atrodyti tobulai!

3. Makiažas

Vyrams tikrai nerūpi jūsų akių pieštukas! Jie nepastebi, kaip ryškiai nudažėte savo blakstienas. Jie tikrai nekreipia dėmesio, ar jūsų skaistalai atitinka jūsų lūpdažį. Nors jums makiažas gali būti gyvybės ir mirties klausimas, jūsų vyrui jis tėra jūsų nuostabaus įvaizdžio papildymas.

4. Avalynė

Vyrai retai kreipia dėmesį į moters avalynę. Nebent apsiausite kažką nerealaus! Jeigu kiekvieną vakarą laužote galvą bandydama suprasti, kokius aukštakulnius pasirinkti, žinokite, kad esate vienintelė, kuriai tai rūpi.

5. Maisto pasirinkimas restorane

Eikite ir užsisakykite mėsainį su bulvytėmis, jeigu jau taip norite! Nustokite gėdytis to, ką užsisakote restorane arba kavinėje per pasimatymą. Jeigu vyras tikrai jus myli, jis nežiūrės rimtai į tai, kad kartais leidžiate sau atsipalaiduoti.

6. Kaip atrodote lovoje

Sekso metu vyrą domina tik tai, kaip gauti malonumą pačiam ir suteikti jį jums. Jam nesvarbu, ar gerai atrodo jūsų šukuosena. Beje, patamsyje jis nemato jūsų veido grožio. Mėgaukitės procesu!

7. Raukšlės ant kaktos

Ant jūsų kaktos atsiras dar viena raukšlė, jeigu nuolat galvosite apie jau turimus netobulumus. Jūsų vyras to tiesiog nepastebi. Iš tikrųjų nedideli jūsų išvaizdos pokyčiai liks nepastebėti dar ilgai. Jeigu jis tikrai jus myli, tai bus nesvarbu.

8. Ataugusios plaukų šaknys

Ar jums rūpi ataugusios šaknys? Atsipalaiduokite. Jūsų vyrui į tai nusispjaut. Greičiau jis jaudinsis dėl savo plaukų nei dėl jūsų.

9. Eksperimentai su antakiais

Jeigu jums patinka eksperimentuoti su savo antakiais – į sveikatą! Tol, kol atrodote reprezentatyviai, jūsų vyrui tai nerūpės. Bet atminkite, kad nei vienam vyrui nepatiks neprižiūrėti ir ataugę antakiai!

10. Asimetriška krūtinė

Krūtinė yra krūtinė! Jis mylės jūsų krūtinę bet kuriuo atveju, ar yra simetrija, ar nėra. Nepamirškite, kad šalia jūsų tikras vyras. Tad šalin kompleksus!

Netikite? Paklauskite savo vyro! O vėliau pasidalinkite su mumis savo komentarais!