3 svarbios meilės pamokos, kurias dauguma moterų supranta per vėlai


Kartais iš pirmo karto neišmokstame pamokos. Ypač, kai kalba eina apie mus apakinančią meilę, kuri uždeda mums rožinius akinius. Todėl kartais per vėlai pradedame joje gaudytis. Štai bent 3 pamokos, kurias galbūt kitos moterys išmoks anksčiau, negu tai padariau aš:

1. Nieko nepriversi tave mylėti. Viskas, ką gali padaryti – tai būti ta, kurią galima mylėti.
Visa kita priklauso nuo kito žmogaus. Kad ir kaip stipriai mylėtum ir rūpintumeisi žmogumi, tai nesukels jam tokių pat jausmų, bet tai nėra pasaulio pabaiga!

Jeigu bučiau žinojusi tai anksčiau, nesiaukočiau dėl vyrų, kurie net nesiruošė atsakyti man tuo pačiu. Visada jautriai reaguodavau, jeigu kažkas manęs nemylėjo. Galvodavau, kad man kažkas negerai.

Bet reikalas yra tame, kad mes galime būti tik geresne savęs versija, kad kiti turėtų priežasčių mus mylėti. Kitu atveju niekaip nepriversime jų kažką mums jausti.

Advertisements

„Netapk moterimi, kuriai yra reikalingas vyras. Buk moterimi, kuri yra reikalinga vyrams“.
Tas pats ir apie mus: neturime mylėti kažko tik todėl, kad jis myli mus. Tai mūsų ir tik mūsų pasirinkimas!

2. Kiekvienas žmogus myli savaip, atiduoda tokią meilę, kokią moka, o ne tokia, kokios laukiame.

Kiekvienas savaip išreiškia savo jausmus. Negalima sakyti, kaip jus reikia mylėti. Meilė – žmogaus sielos atspindis. Išmokite priimti meile tokia, kokia ji yra. Vertinkite tai ir būkite dėkinga.

3. Besąlygiška meilė turi būti skiriama ne tik kitiems, bet ir sau.

Mokame mylėti tam tikromis sąlygomis, mokame smerkti ir kritikuoti. Bet jeigu nustosime tai daryti, tai pajusime tikrąją meilę. Reikia pradėti nuo savęs: išmokite save mylėti bet kokia, o tik tada kitus.