4 žmonos: istorija, kuri suteiks Jums įkvėpimo

Patinka? Duok Like!

Gyveno kartą turtingas pirklys, kuris turėjo 4 žmonas. Jis mylėjo ketvirtąją žmoną, pirko jai geriausius daiktus, rūpinosi ja, vežė jai skanėstus iš tolimųjų kraštų.

Jis taip pat mylėjo trečiąją žmoną, didžiavosi ja, dažnai kartu su ja lankydavo draugus. Bet pirklys nuolat baimindavosi, kad ji pabėgs su kitu.

Reklama

Jis taip pat mylėjo antrąją žmoną. Ji visada padėdavo jam savo patarimais, buvo lyg burtų lazdelė visais klausimais. Kai tik atsirasdavo kokių nors problemų, būtent ji pagelbėdavo patarimais.

Pirmoji žmona buvo ištikima jo partnere ir padarė reikšmingą indėlį į jo darbą ir turtus. Ji taip pat buvo puiki šeimininkė. Tačiau pirklys nelabai ją mylėjo, beveik jos nepastebėjo, o ji mylėjo pirklį be proto…

Kartą pirklys susirgo. Visi galvojo, kad jis netrūkus mirs. Jis pagalvojo apie tai, ką spėjo padaryti gyvenime, ko nespėjo ir tarė sau: „Šiandien turiu 4 žmonas, bet kai mirsiu, būsiu vienas. Aš nenoriu likti vienas…“

Taigi, jis paklausė ketvirtosios savo žmonos:

– „Dabar, kai man liko nedaug gyventi, pasakyk, ar lydėsi mane į kitą pasaulį? Juk aš pirkau tau geriausius rūbus, rūpinausi tavimi…“

Į ką žmona atsakė:

– „Žinoma, ne!“ — ji tarė šiuos žodžius ir tuoj pat išėjo. Jos atsakymas stipriai dūrė į širdį.

Paskui jis pasikvietė trečiąją žmoną:

– „Aš taip stipriai tave myliu, ir dabar, kai man liko nedaug gyventi šiame pasaulyje, ar tu seksi paskui mane?“— tarė vyras.

– „Ne“— atsakė žmona. „Gyvenimas toks nuostabus, kai tu mirsi, aš surasiu sau kitą“. Pirkliui nuo tokių žodžių suspaudė širdį.

Paskui jis kreipėsi į antrąją žmoną:

– „Visada klausiau tavo patarimo, tu visada padėjai man. Dabar man vėl reikalinga tavo pagalba. Kai aš numirsiu, ar nepalaikysi man draugiją?“.

– „Apgailestauju, bet šį kartą niekaip negaliu tau padėti“ — tarė žmona. „Aš galiu pasirūpinti tavo kapu, kai tavęs neliks“ — tarė ji. Šie žodžiai nuskambėjo kaip griaustinis iš giedro dangaus.

Paskui iš niekur pasigirdo balsas:

– „Aš nepaliksiu tavęs ir lydėsiu tave ten, kur eisi“ — tai buvo pirmoji žmona. Pirklys pažiūrėjo į žmoną – ji labai sublogo, ir tarė, kad bus geriau, jei ji pasirūpins savimi, kai jo neliks.

Kiekvienas turime po 4 tokius sutuoktinius. Ką tai reiškia?

*Ketvirtoji žmona

Ketvirtoji žmona – tai mūsų kūnas. Mes mylime jį, nusiprausiame rytais, apsirengiame, apsiauname. Mes valgome, rūpinamės juo, žodžiu, darome viską, ką vyras darė dėl ketvirtosios žmonos. Tačiau, deja, gyvenimo pabaigoje, ketvirtoji žmona negali keliauti su mumis į kitą pasaulį. Kai siela palieka kūną, odos spalva pasikeičia, kūnas atrodo kitaip. Artimieji apsupa kūną, apverkia jį, tačiau kūnas neiškeliauja su žmogumi anapilin.

*Trečioji žmona

Mūsų trečioji žmona? Tai mūsų troškimai, statusas, turtas. Kai mirštame, visa tai pereina į kitų žmonių rankas.

*Antroji žmona

Antroji žmona – mūsų giminės ir artimieji. Nepriklausomai nuo to, kiek esame prie jų prisirišę, jie būna šalia tik tol, kol esame gyvi. Paskui jie tik lanko kapą.

*Pirmoji žmona

Pirmoji žmona – tai mūsų siela. Paprastai, siekdami materialių turtų, troškimų, pamirštame apie ją.

Nepamirškite pasidalinti šiuo pasakojimu, tai turi žinoti kiekvienas.

Šaltinis

Reklama