Ką gali papasakoti miego poza apie jūsų santykius?


Kūno kalba yra be galo įdomi. Kad ir kaip meistriškai bandytumėme nuslėpti savo jausmus ir emocijas, kūnas gali jus išduoti. Ir jeigu dieną dar galime kontroliuoti savo mimiką ir gestus, miegodami neturime jokių galimybių.

Jeigu norite išsiaiškinti savo santykius su parneriu, tiesiog paanalizuokite savo miego pozą.

Taip miega poros, kurias sieja stiprus ryšis, bet kurios leidžia nemažai laiko atskirai. Ji gali iki 10 valandų per dieną praleisti darbe, o jis – ilgus vakarus su draugais. Ir atvirkščiai. Partneriai priima vienas kitą tokius, kokie jie yra.

Psichologų teigimu, būtent taip miega dauguma įsimylėjėlių. Tai yra daug pasakanti poza. Įsimylėjėliai miega smarkiai vienas prie kito prisispaudę, bet netrukdo vienas kitam. Už nugaros dažniausiai miega vyrai, jie taip tarsi sukuria savo antrajai pusei šilumos ir harmonijos pojūtį. Miegantysis iš priekio – dažniausiai minkštesnio charakterio asmuo, sugebantis daugiau atiduoti, nei imti, linkęs nusileisti, o ne ginčytis. Jeigu šaukšteliai miegant apsikeičia vietomis, nekeisdami pozos esmės, tai reiškia visišką lygiavertiškumą ir harmoniją poroje.

Advertisements

Stabilūs santykiai, ir juos sukurti jums buvo nelengva. Greičiausiai po nevykusios gyvenimiškos patirties abu partneriai jau nesitikėjo būti laimingi. Nors dabar laimė jau jų rankose, jie gyvena bijodami ją prarasti.

Taip miegančios poros yra įsimylėjusios. Tačiau jų požiūriai į pasaulį yra pernelyg skirtingi, todėl daryti tikslių išvadų apie jų ateitį negalima. Jeigu sutuoktiniai taip miega, tai reiškia, kad jie bando apsisaugoti nuo aplinkinio pasaulio.

Advertisements

Tokios miego pozos kalba apie tai, kad abu yra pasirengę gyventi kartu ir… nenervuoti vienas kito. Kiekvienas iš partnerių turi visas teises. Abu pasiruošę priimti vienas kito netobulumus.

Jeigu miegate taip, greičiausiai taip reaguojate į ginčą, kuris kilo dieną, arba į užsitęsusį nesusipratimą. Abu partneriai yra tarsi du ledo gabaliukai, o meilės šiluma galėtų sutrikdyti jų ramybę.

Advertisements

Ši sąjunga grindžiama aistra. Partnerius vienija bendri tikslai ir svajonės (galvos pasuktos į vieną pusę). Yra abipusis intelektinis supratimas. Sąjunga bus ne tik kupina meilės, bet ir sėkminga kuriant bendrą verslą.

Tokios poros yra apimtos nepriklausomybės siekio. Bijo artumo, bet jiems labai reikia palaikymo, kad galėtų atsikratyti nuolat juos kaustančios baimės. Tokie žmonės bijo prisirišti prie partnerio ir susilieti su juo į vieną visumą.

Advertisements

Tokią pozą pasirinkę partneriai jau sukūrė stiprią sąjungą, bet jiems buvo nelengva. Kiekvienas pasilieka sau laisvės ir asmeninės erdvės, bet tuo pačiu saugo partnerio jausmus. Vardan meilės gali daug atleisti ir nutylėti.

Dažniausiai taip miega panašaus temperamento partneriai. Jie gali būti panašūs ir išoriškai – ūgiu, kūno sudėjimu… Apie jų saugumo pojūtį galima spręsti iš to, kad jie guli atsipalaidavę ant nugaros, bet vis dėlto tarp jų turi būti fizinis kontaktas.