Mylite – pasakykite, pasiilgote – paskambinkite: jeigu kas nors jums brangus, parodykite tai


Labai prašau, jeigu kas nors jums labai brangus ir jūs nuoširdžiai nerimaujate – parodykite tai. Leiskite sau būti pažeidžiamas. Tai visai ne gėda ir nėra silpnumo požymis. Neslėpkite emocijų, neapsimeskite neprieinamomis princesėmis ir filmų superherojais.

Rodykite savo jausmus. Garsiai apie juos kalbėkite, nepalikite nieko nepasakyto. Jokios cenzūros, jokios gėdos! Viskas labai paprasta: mylite – pasakykite. Pasiilgote – paskambinkite.

Garsiai ištarti „Aš tave myliu“ visai nesunku. Netylėkite ir neslėpkite geriausio, ką turite savo sieloje ir širdyje.

Kai kas nors jums iš tikrųjų rūpi, nebijokite pasirodyti juokingi ar nerangūs. Nesijaudinkite dėl to, kad kas nors jus palaikys pernelyg įkyriu ar emocingu. Nevaržykite savęs, kai jausmai trykšta kaip fontanas, vien dėl baimės, kad jūsų paprasčiausiai nesupras arba neatsakys tuo pačiu.

Lengviausia pasilikti komforto zonoje ir niekuo nerizikuoti. Tačiau ten taip pat nieko nevyksta! Juk norite mylėti ir jaustis mylimi? Tai įmanoma tik vieninteliu atveju – jeigu pasiryšite ištrūkti iš komforto zonos ir surizikuosite tapti atviri ir pažeidžiami.

Drąsiai sutikite naujoves ir nežinomybes. Įsileiskite į savo ramų gyvenimą nuotykius ir avantiūras. Gana žaisti saugumą. Mūsų nenuspėjamame pasaulyje tokio dalyko paprasčiausiai nėra. Kaip sakoma: „Kas nerizikuoja, tas negeria šampano!“

Advertisements

Jeigu kas nors jums iš tikrųjų rūpi, būkite su jais itin atviri. Kaip su niekuo kitu. Neapsimetinėkite tuo, kas nesate, ir niekada nebūsite vien tam, kad atrodytumėte itin šaunūs ir pritrenktumėte savo simpatiją. Nevaidinkite nepažeidžiamų ir neperšaunamų, kad apsaugotumėte save nuo nusivylimų. Nebijokite, kad jus atstums, o gal net išjuoks.

Pakelkite galvą, atsiverkite saulės šviesai ir meilei. Būkite savimi. Gyvais. Tikrais. Galbūt kažkam juokingais. Galbūt naiviais. Bet iš tikrųjų – geresne savęs versija.

Kai kas nors jums iš tikrųjų rūpi, nebijokite dėl jų stengtis, skirti savo laiko ir energijos. Negalvokite apie tai, koks bus atsakymas. Ir ar iš viso bus. Nusišypsokite, kai jį sutiksite. Parašykite pirmi. Paskambinkite pirmi. Apdovanokite maloniu komplimentu. Sugalvokite ką nors neįprasto ir pakvieskite į žygį arba kavinę, kurioje stovi patefonas ir ant sienų kabo senoviniai paveikslai.

Niekas nemoka skaityti jūsų minčių, todėl nuolat siųskite signalus, kad šis žmogus jums labai daug reiškia, o laikas, kurį praleidžiate su juo, – tikra likimo dovana. Nė minutei neleiskite jiems suabejoti, kad jie branginami ir mylimi. Nė minutei, nė sekundei. Neleiskite jiems spėlioti, ar juos vis dar mylite, ar priimate kaip duotybę.

Priminti brangiems žmonėms, kad jie jums – visas pasaulis, užims vos dvi minutes. Saulė, dangus, vėjas, gyvenimas! Nežaiskite su jų jausmais.

Advertisements

Nekurkite intrigų. Taupykite savo ir jų laiką, juk gyvenimas toks trumpas. Galų gale į šį pasaulį ateiname mylėti. Mylėti ir kiekvieną dieną, visą gyvenimą kartoti meilės žodžius. Darykite tai ir jums niekada neteks gailėtis, kad praradote brangius žmones. Praradote visiems laikams ir tik dėl savo kaltės…

Kai kas nors jums iš tikrųjų rūpi, negalvokite – tiesiog mylėkite. Neužsiciklinkite ties mintimis apie tai, ar esate jiems pakankamai geri, pakankamai atviri ar sąžiningi. Elkitės taip, kaip jaučiate. Taip, kaip sako jūsų širdis.

Jūsų žodžiai, gestai turi būti tokie pat natūralus, kaip ir kvėpavimas. Juk kvėpuodami nesekate kiekvieno įkvėpimo. Taip ir su meile – mylėkite taip, kaip kvėpuojate.

Jeigu šalia yra tinkamas žmogus, jis būtinai įvertins jūsų nuoširdumą ir atvirumą. Jeigu ne, geriau apie tai sužinoti iš karto ir negyventi melagingomis iliuzijomis. Daug geriau išsiskirti iš karto – kol dar nespėjote pernelyg prisirišti.

Jei kas nors jums iš tikrųjų rūpi, nevaržykite savo jausmų. Tai gali jus atitolinti nuo likimo skirtų žmonių. Neužrakinkite savo širdies narve, siekdami išvengti skausmo ir nusivylimo. Nesislėpkite savo kriauklėje, nes ten saugiau.

Jeigu kas nors jums iš tikrųjų rūpi, nelaukite tinkamo momento pasakyti apie savo jausmus. Nes jis niekada neateis. Atminkite: tinkamiausias momentas yra šiandien, čia ir dabar. Kito tokio gali ir nebūti.

Advertisements

Nelaukite rytdienos, kad įsitikintumėte, jog jums svarbus žmogus iš tikrųjų yra jums skirtas, gimininga siela. Nebijokite atverti savo širdies iki galo ir iš karto. Vertinkite kiekvieną minutę, kurią praleidžiate su brangiais žmonėmis. Neatidėkite nė vienai dienai to, ką norite jiems pasakyti. Neatidėkite nieko vėlesniam laikui, negalvokite pasiteisinimų, kad dar suspėsite.

Gyvenimas nenuspėjamas ir kartais žiaurus. Taip, kalbu būtent apie tai, kad kartais nespėjame pasakyti svarbiausio ir vėliau labai dėl to gailimės.

Kai kas nors jums iš tikrųjų rūpi, prašau, įsitikinkite, kad nesate vienintelis žmogus, kuris apie tai žino. Įsitikinkite, kad tikrai tai parodote ir darote tai nuolatos. Neleiskite baimei trukdyti jums susipažinti su svarbiausiu dalyku gyvenime – MEILE. Neleiskite abejonėms ir baimėms būti suprastiems klaidingai ir visiems laikams užrakinti viduje savo gerumą.

Kalbėkite iš visos širdies. Kalbėkite apie savo meilę garsiai ir be jokios baimės. Tiesiog visam pasauliui šaukite, kad mylite. Šioje žemėje esame tik laikini svečiai. Ir kitos tokios galimybės nebus – mylėkite tuos, kurie jums rūpi, ir nuolat jiems apie tai priminkite.