Pasakėčia apie tikrą draugę

Patinka? Duok Like!

Sakoma, kad kai šypsotės, jūsų viduje miršta bent vienas mažas mikrobas. Tikriausiai vakar mano viduje mirė visa mikrobų kolonija, nes šypsojausi ilgai ir nuoširdžiai. Tapau vienos labai mielos scenos liudininke.

Prie prekybos centro pastebėjau maždaug 80-ies metų merginą, apsitempusią leopardinę suknelę, pasipuošusią ryškiu manikiūru ir didžiuliais žiedais ausyse. Manieringai laikydama atkištą pirštelį, žvaliu prarūkytu balseliu ji burkavo su kažkuo telefonu.

Reklama

„Masia, brangioji, na aš tikrai nesuprantu, kodėl tu taip jaudiniesi? Juk tau net nieko nereikia daryti! Anūkai automobiliuku atveš tave į stotį, iškraus, užneš į vagoną, pakraus į kupė, padės ant lentynos. Na, pagulėsi šiek tiek, pasikratysi. O jau ten mes su mergaitėmis tave pasitiksim! Taip pat iškrausim, nunešim iki taksi, tau visiškai nieko nereikės daryti! Privežė, nunešė, pakrovė, iškrovė, viską ant rankų – ir štai tu jau su mumis! Masia, na ką reiškia ne tas amžius? Kam ne tas? Tau gi nieko nereikia daryti – tik su mumis kalbėtis, gurkšnoti šampaniuką, kartais ženklais parodyti, kad nori pakartoti ir kad dar esi gyva!”

Reklama