Sulauk žmogaus, kuris padės pajusti, kad užaugo sparnai


Nėra blogai pabūti vienai, ypač šiais laikais. Tai nereiškia, kad esi neverta turėti artimą žmogų ar kad tau kažkas negerai. Tai tiesiog reiškia, kad lauki to, kuris mylės, kaip to nusipelnei.

Ir tai normalu.

Normalu laukti to, kuris apvers tavo pasaulį aukštyn kojom, ir tikrai normalu būti išrankiai, kol tas ypatingas žmogus pasirodys tavo kelyje. Tad verta pabūti vienai, kol tu mėgini suvokti save, įsisąmoninti, ko iš tiesų nori ir kas tau reikalinga šiame gyvenime. Nėra kur skubėti.

Lauk žmogaus, nuo kurio pajusi drugelius pilve. Tokio, kuris privers tave jaustis gražia ir stipria. Tokio, kuris praskaidrins tavo gyvenimą, kai tik jį pamatysi. Tokio, kurio ilgėsiesi. Kurio geisi.

Lauk žmogaus, kuris tave dievins. Kuris kiekvieną dieną kalbės, kaip tave vertina ir myli. Tokio, kuris teiks tau laimės pojūtį.

Lauk žmogaus, kuris suras tau laiko. Kuris visada norės tave matyti ir niekada neatšauks jūsų bendrų planų.

Lauk žmogaus, kuris visada palaikys tave. Kurio svajonės ir planai sutampa su tavaisiais. Kuris nori, kad tu būtum pati geriausia, ir padeda tau to siekti.

Lauk žmogaus, kuris suteikia tau įkvėpimą. Tokį įkvėpimą, kokio anksčiau niekada nepatyrei. Kuris įpučia aistrą. Kuris kursto gyvenimo ugnį.

Lauk žmogaus, kuris didžiuosis tavimi. Kuris motyvuos tave tapti geresne ir švęs kartu su tavimi visas tavo pergales. Žmogaus, kuris bus pagrindinis tavo aistruolis.

Lauk žmogaus, kurį pamils tavo draugai ir artimieji. Tokio, kurio jie linkėjo tau daugelį metų. Kai jie jau nesako, kad esi verta daugiau, o tiesiog džiaugiasi, kad tu suradai savo laimę.

Lauk žmogaus, kuris privers jausti, kad tau užaugo sparnai. Ir tau atrodys, kad gali užkariauti visą pasaulį. Ir tau atrodys, kad gali viską, kol jis šalia. Kai jūs kartu.