Vyras nusprendė susikeisti su žmona vietomis

Patinka? Duok Like!

Bet stiprioji lytis todėl ir yra stiprioji, kad įveiktų sunkumus. Tačiau šiam vyrui labai nusibodo taip gyventi. Štai ir kreipėsi jis į Dievą: „Dieve! Meldžiu Tave, sukeisk mane su žmona vietomis. Ji neina į darbą, visą dieną sėdi namuose, nieko ypatingo neveikia. Aš irgi noriu taip gyventi!“ Paklausė Dievas jo ir sako: „Gerai, tegul bus pagal tave!“ Ir išpildė jo prašymą.

Kitą rytą pabunda vyras ir, kaip priklauso tikrai moteriai, pašoka iš lovos. O kaip kitaip? Juk reikia pusryčius pagaminti, vyresnįjį sūnų į mokyklą suruošti, mažąjį į darželį nuvesti, tada bėgti į parduotuvę produktų ir pietus gaminti. Po gaminimo seka skalbimas, lyginimas, tvarkymasis.

Reklama

Tik, atrodo, atsilaisvino, o čia jau ir mažojo reikia bėgti į darželį. Vaikus pamaitino, indus išplovė – laikas padėti paruošti pamokas. Kol aiškinosi namų užduotį, atėjo metas gaminti vakarienę.

Pavalgė, vėl išplovė indus, apsitvarkė, vaikučius išmaudė, paguldė miegoti… Viskas! Dabar galima pailsėti. Tik prigulė, žmona prisiminė apie santuokinę pareigą.

Taip vyras pragyveno visą mėnesį. Bet šis gyvenimas jam taip nusibodo, kad jis vėl ėmė maldauti Dievo: „Dieve! Grąžink, prašau, viską į savo vietas! Aš daugiau taip negaliu!“ O Dievas jam į tai atsako: „Per vėlu, vyre, tu – nėščias!“

Šaltinis

Reklama