3 priemonės sumažinti užkritusius akių vokus

Patinka? Duok Like!

Akys gali daug pasakyti apie jų savininkę, kaip ir parodyti, kiek ji rūpinasi savimi. Užkritę vokai laikomi pavargusios ir iškankintos moters požymis, tačiau ne visada taip yra. Tiesiog vokų oda yra labai plona ir švelni, be viso to, ją veikia neigiama aplinka.

Reklama

Vokai greitai sensta, o tai turi didelės įtakos veido būklei. Vokų oda gali atrodyti vyresnė nei tikrasis jos amžius dėl tiesioginių saulės spindulių poveikio, žalingų toksinų ir būtinos priežiūros nebuvimo. Jei turite genetinį polinkį į užkritusius vokus arba jūs – žalingų įpročių auka, jums būtina atidžiai rūpintis vokų grožiu ir jaunyste.

Čia gali padėti patarimai, kuriuos mes parinkome specialiai jums!

1. Figos ir citrina nuo užkritusių vokų

Figų yra daugelio kremų sudėtyje, jų pagrindu kuriami purškikliai ir aukščiausios kokybės aromatai. Be malonaus aromato, figos turtingos antioksidantų, stabdančių odos senėjimą. Kartu su citrina, turtinga vitamino C, galima pasidaryti veido kaukę, kuri suteiks vokų odai standumo, todėl žvilgsnis taps kur kas atviresnis. Abu produktai neleidžia prarasti kolageno ir elastano.

Ingredientai:

 • 3 prinokusios figos.
 • 5 ml citrinos sulčių.

Gaminimas

 • Figas nuplauti ir išdžiovinti.
 • Tarkuoti tarka arba trinti plakikliu, kol susidarys masė, panaši į košę.
 • Pridėti citrinos sulčių ir kruopščiai išmaišyti.

Naudojimo būdas

Pastą būtina užtepti ant vokų odos. Ši kaukė praktiškai neturi pašalinio poveikio, todėl ją galima paskirstyti ant viso veido, jei tik nesate alergiška. Kaukė turi veikti 30 minučių, tada ją reikia nuplauti šiltu vandeniu sukamaisiais judesiais. Procedūrą kartoti prieš miegą 3 kartus per savaitę.

2. Obuolys ir medus

Ši priemonė tiks kaip profilaktinė, nes tausojamosios rūgštys, esančios obuolyje, tonizuoja ir jaunina odą. Medų galima naudoti kaip atskirą produktą, bet vaisiaus natūralios maistinės skaidulos kelis kartus sustiprins jo savybes.

Ingredientai:

 • Vienas prinokęs obuolys.
 • Du šaukštai medaus.

Gaminimas

 • Iš vaisiaus padaryti obuolių tyrę.
 • Tai galima padaryti plakikliu arba sumalti mėsos malimo mašinėle.
 • Įdėti du šaukštus medaus ir maišyti, kol susidarys vienalytė masė.

Naudojimo būdas

Uždėti kaukę ant viso veido, palikti pusei valandos. Nuplauti šaltu vandeniu. Žema vandens temperatūra stimuliuoja kraujo pritekėjimą, kartu maitina veido odą. Procedūrą kartoti ne dažniau kaip tris kartus per savaitę.

3. Alavijas ir avokadų aliejus

Alavijas pasižymi drėkinamosiomis, jauninamosiomis ir tonizuojamosiomis savybėmis, o aminorūgšties, esančios avokadų aliejuje, riebalų savybės puikiai papildo ir sustiprina alavijo poveikį. Naudojant šią kaukę, odai vėl bus grąžintas trokštamas stangrumas ir elastingumas.

Ingredientai:

 • 45 g alavijo gelio.
 • 30 g avokadų aliejaus.

Gaminimas

Iki vienalytės konsistencijos išmaišyti avokadų aliejų ir alavijo gelį.

Naudojimo būdas

Gautą masę masažuojamaisiais judesiais užtepti ant vokų odos ir veido ir palikti pusei valandos. Nuplauti šiltu vandeniu. Pageidautina procedūrą atlikti prieš miegą, nes po kaukės poveikio gali likti riebalų spindesys, kuris per naktį įsigers. Procedūrą galima kartoti tris, keturis kartus per savaitę.

Visas išvardytas kaukes galima naudoti profilaktiškai. Jos nepakenks jūsų odai su sąlyga, kad nesate alergiška atitinkamiems ingredientams.

Šaltinis

Reklama