7 suaugusių indigo žmonių savybės: galbūt jūs – vienas jų?


Indigo reiškinys stebimas jau kelis dešimtmečius, todėl tarp mūsų yra daug suaugusių indigo žmonių. Štai 7 savybės, kurios padės sužinoti, ar jūs esate vienas jų.

1. „Kodėl?“ – tai jūsų mėgstamiausias klausimas.

Suaugę indigo žmonės retai priima realybę per „tiktai todėl“ prizmę. Jie turi didžiulį norą suprasti, kodėl kažkas yra taip, o ne kitaip. Indigo nuolat užduoda klausimus, veržiasi suprasti to, kas vyksta, prasmę.

Jie nuolat kelia nelygybės, kančių, neapykantos ir karo temas. Jie negali suprasti iš kur atsiranda nužmogėjimas.

2. Jums nepatinka autoritetai ir režimai

Indigo netiki, kad tiesa slypi kažkieno išmintyje. Ir tai prasideda dar mokykloje, kai jie ginčijasi dėl visiems priimtinų mokymosi būdų ir pasaulio supratimo.

Kitų žmonių akyse indigo – tai mėgėjai ginčytis ir trukdyti ramybę. Tačiau jie taip elgiasi ne dėl bjaurumo, bet dėl nenoro tylėti ir noro suprasti.

3. Jūs negalite matyti, kaip kenčia kiti

Indigo – jautrios ir gilios asmenybės. Jie dažnai atsisako klausytis naujienų, bet ne dėl abejingumo. Indigo stebėti alkį, karus ir stichines nelaimes – tikra kančia. Jų būsena pagerėja, kai tampa aišku, kad pavyko išvengti nelaimės.

Apskritai indigo empatija tokia didelė, kad tragedijų scenos sukelia jiems tikrą skausmą.

4. Jūs mėgstate gyvūnus

Indigo jaučia artumą gyvūnams. Jie aukoja labdarai ir pasiruošę savo rankomis gelbėti gyvūnus.

Indigo mėgaujasi gamta, augina naminius augalus. Indigo laikosi nuomonės, kad gyvūnai ir žmonės – lygūs ir susiję tarpusavyje.

5. Jūs žinote, kas yra neviltis

Dauguma indigo suaugusiųjų jaučia depresiją, bejėgiškumą ir neviltį. Šie jausmai pasireiškia dar jauname amžiuje ir trunka visą gyvenimą. Jie pasireiškia dėl to, kad indigo nesupranta, kodėl žmonės kenkia vienas kitam, kodėl nepaiso prigimties ir aukština pinigus. Indigo į šį paveikslą tiesiog nepatenka.

6. Jūs patiriate neįprastų išgyvenimų

Indigo suaugusieji nuo mažens domisi dvasiniu vystymusi. Indigo vaikai dažnai nori apsilankyti religiniuose pastatuose ir pasimelsti. Šis interesas nedingsta nei jei šeima nereliginga.

Indigo suaugusieji atviri dvasiniams klausimams ir religijai, bet nepriima religinių dogmų. Gali būti, kad jie gali jausti vaiduoklius ir angelus.

Materialiame pasaulyje indigo nenešioja laikrodžių (jie gali sustoti), jiems sunku naudotis kompiuteriu ir kitomis technologijomis.

11:11 – tai laikas, kurį indigo žmogus dažnai pamato žiūrėdamas į laikrodį.

7. Jūs turite stiprų norą rasti viso gyvenimo tikslą

Dažnai indigo suaugusiųjų tikslas yra pakeisti pasaulį ir padaryti jį geresnį. Tačiau jiems ne visada pavyksta to pasiekti.

Išmokti klausytis intuicijos – pirmas žingsnis, kurį turi padaryti indigo. Intuicija atves pas žmones, kurių vertybės sutampa su jūsų.

Suaugę indigo žmonės gali kardinaliai pakeisti įprastą realybę.