Štai kaip jūsų charakteris priklauso nuo jūsų didžiojo piršto formos


Tarp mūsų fizinių ypatumų ir asmeninių bruožų egzistuoja stiprus ryšys, įsitikinęs „TheDailyNet“. Fizinis vaizdas ir jo unikalūs bruožai atlieka svarbų vaidmenį formuojantis asmenybei ir gali daug papasakoti apie mus.

Pakalbėkime apie didįjį pirštą. Manoma, kad būtent jis saugo pagrindinę informaciją apie žmogaus energiją ir gyvenimo jėgą. Pagal jį galima sužinoti ne tik apie charakterį, bet ir tai, kaip žmogus pozicionuoja save gyvenime. Analizuojant atkreipiamas dėmesys ne tik į piršto formą, bet į dydį bei jo falangų lankstumą.

5 didžiųjų pirštų formų tipai

1. A tipas – viršutinė dalis didesnė nei apatinė.

Jei jūsų didžiojo piršto forma būtent tokia, jūsų kredo – perfekcionizmas. Jūs nesitenkinsite mažuma, visada siekiate vis naujų ir naujų aukštumų. Noras visur spėti neduoda jums ramybės, ir jūs tiesiog apsėsti savo siekių. Toks tikslo siekimas kartais atrodo nereikalingas. Bet jūs nesate linkę girtis pasiekimais ir elgiatės kukliai. Būtent tai daro jus išskirtiniu žmogumi.

2. B tipas – didžiojo piršto apatinė dalis didesnė nei viršutinė.

Turėdami tokios formos pirštą jūs nežadėsite žvaigždės iš dangaus. Jūs tiesiog ramiai ir užtikrintai darote savo darbą ir atsakote už savo žodžius. Be to, jūs tvirtai žinote, kad džiaugsmą galima rasti ir smulkmenose.

Jūs tvirtai stovite ant kojų, bet galvojate apie aukštas idėjas. Jūs visada vykdote savo įsipareigojimus. O turtas atsispindi ne jūsų gerovėje, bet širdies dosnume.

3. C tipas – abi pusės yra vienodo dydžio.

Jūs – tas žmogus, kuris visada ieško pusiausvyros. Jūs siekiate harmonijos ir galite suvienyti žmones. Be to, jūs sugebate ieškoti ir rasti gero blogame ir gražaus bjauriame.

Patyrę nesėkmę jūs visada rasite aplinkkelį. Valios ir pastangų dėka jūs verti turėti sekėjų.

4. D tipas – lankstus pirštas.

Jei jūsų pirštas lankstus, esate žmogus, kuris gerai prisitaiko prie pasikeitusių sąlygų. Jūs pirmas suvokiate, kad situacija keičiasi, ir keičiatės kartu su ja.

Jus išskiria mąstymo lankstumas ir gebėjimas keisti nuomonę atsiradus naujų faktų. Jūsų protas atviras, jis geba persijungti pagal galimybes, kad pasiektumėte savo tikslų.

Šią savybę mažai kas turi ir ji suteikia pranašumą išgyventi net itin sunkiomis sąlygomis.

5. E tipas – nelankstus pirštas.

Jei jūsų didysis pirštas nėra lankstus, esate užsispyręs ir siekiate dominuoti. Jūs tas, kuris laikysis duoto žodžio ir išpildys pažadus.

Be to, jūs – žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Jūs niekada neatsisakysite padėti, jums lengvai galima patikėti savo gyvenimą.

O jūsų užsispyrimas – greičiau palaima, nes ji ne beprasmė, bet paremta gerai apgalvotais faktais ir idėjomis.