„Amazon“ įkūrėjas apie citatą, kuri atvedė jį į sėkmę: „Juoktis kuo dažniau ir iš visos širdies; gyventi taip, kad tave gerbtų išminčiai“


Džefas Bezosas, didžiausios pasaulyje interneto kompanijos „Amazon“ įkūrėjas, turi daugybę neįtikėtinų savybių. Jis moka samdyti tinkamus žmones. Jis priima puikius ir teisingus sprendimus verslo plėtrai. Jo įmonė toliau auga ir plečiasi! Tai kokia gi yra sėkmės paslaptis?

Džefas Bezosas iš tikrųjų daug pasiekė ir siekia dar daugiau, bet kitur jis niekuo nesiskiria nuo bet kurio iš mūsų. Pavyzdžiui, jis mėgsta motyvacines citatas. O vieną iš jų „Amazon“ įkūrėjas atspausdino ir užkabino ant šaldytuvo prieš daugybę metų:

„Juoktis kuo dažniau ir iš visos širdies; gyventi taip, kad tave gerbtų išminčiai, o vaikai dievintų; kad pelnyti sąžiningų kritikų pripažinimą ir vyriškai ištverti netikrų draugų išdavystę; vertinti tikrąjį grožį; matyti geriausią kituose. Palikti šį pasaulį, padarius jį šiek tiek geresniu; tegul tai bus sveikas vaikas, kurį jam padovanosi; arba žemės gabaliukas, kurį sutvarkei; ar kitas geras darbas. Žinojimas, kad bent vienai sielai šioje Žemėje tavo dėka tapo lengviau kvėpuoti – štai ką reiškia būti tikrai sėkmingu šiame gyvenime”, – Ralfas Valdo Emersonas.

„Amazon“ įkūrėjas apie citatą, kuri atvedė jį į sėkmę: „Juoktis kuo dažniau ir iš visos širdies; gyventi taip, kad tave gerbtų išminčiai“

Džefas Bezosas sako: „Tai mano mėgstamiausia citata. Prieš daugybę metų užkabinau ją ant šaldytuvo. Kiekvieną kartą, kai jį atidarau, šie žodžiai atsiranda priešais mano akis.“

Advertisements

Tai universali sėkmės formulė. Galų gale, mes visi norėtume nuoširdžiai juoktis ir mėgautis kiekviena diena. Mes visi norime pagarbos ir meilės. Matyti gėrį kituose ir atsakyti jiems tuo pačiu. Kad ši Žemė būtų šiek tiek geresnė.

Šie dalykai ir yra sėkmė. Niekas kitas.

Štai kodėl ši citata tiek daug reiškia Bezosui, ir jis perskaito ją kiekvieną dieną, daugybę metų… Štai kodėl jis norėjo apie tai papasakoti. Kad padarytų pasaulį ir mus su jumis šiek tiek geresnius!

Jūsų mėgstamiausia citata nėra ta, kuria tikite. Jūsų mėgstamiausia citata yra ta, pagal kurią gyvenate!

Ant mano šaldytuvo durų yra Džimio Spitilo, Australijos jachtininko ir Amerikos taurės laimėtojo, citata:

„Niekada nesusidūriau su situacija, kai daryti mažiau nei kiti būtų gera strategija“.

„Amazon“ įkūrėjas apie citatą, kuri atvedė jį į sėkmę: „Juoktis kuo dažniau ir iš visos širdies; gyventi taip, kad tave gerbtų išminčiai“

Nesu protingiausias. Ir aš neturiu jokių ypatingų talentų. Bet žinote, ką supratau? Kad aš atiduodu daug daugiau, nei gaunu. (Čia viskas gerai, nes pagalba kitiems yra tikras atlygis).

Advertisements

Trumpai tariant, visais atžvilgiais aš esu absoliučiai statistinis žmogus.

Todėl aš renkuosi sunkiai dirbti ir dėti pastangas, kad įgyčiau naujų įgūdžių. Aš renkuosi atkaklumą ten, kur nėra dangaus suteiktų talentų. Aš seniai supratau vieną labai svarbų dalyką: kad galiu padaryti daug daugiau nei bet kas kitas. Ir ne todėl, kad esu protingesnis. Bet todėl, kad esu pasirengęs dirbti sunkiau.

Kai pradedu galvoti, kad viskas, nebegaliu, esu pavargęs ir išsekęs, padariau viską, ką galėjau… Žiūriu į citatą, kuri man primena, kad tikriausiai ne viską.

Tai ne tik apie mane. Tai taikoma kiekvienam iš mūsų. Mes visi galime daugiau, nei manome. Ar galėčiau padaryti daugiau nei padariau? Štai kas man yra svarbu, kai galvoju apie sėkmę. Ir tai yra tas, ką visada galiu kontroliuoti.

Pabandykite. Raskite sau tinkamą citatą. Tokią, kuria ne tik tikėsite, bet ir pagal kurią gyvensite.

Ir pradėkite. Pradėkite taip gyventi!

Straipsnio vertimas – The 1 Inspirational Quote Amazon Founder Jeff Bezos Has Read Every Day for Years