Traukos dėsnis: 16 būdų pritraukti tai, apie ką svajojate


Traukos dėsnis — labai išmintingas dėsnis, kurio pagrindu klostosi mūsų gyvenimas. Dėl šios priežasties, labai svarbu vystyti savo intuityvius gebėjimus ir stengtis pritraukti į savo gyvenimą tai, apie ką svajojate.

Galbūt svajojate apkeliauti pasaulį? Seniai norėjote parašyti knygą? Svarstote atsidaryti kavinę? Kiekvienas žmogus turi savo unikalią svajonę, bet tik nedaugelis tiki, kad ji gali išsipildyti. Niekada neleiskite niekam sakyti, kad kažko negalite padaryti. Pasitikėkite savimi.

Išskleiskite sparnus! Ieškokite šiame gyvenime tikslo ir prasmės. Svarbiausia, vertinkite juos kaip visiškai realius ir stebėkite, kaip jie taps tikrove. Vėliau galėsite parodyti kitiems, kad gyvenimas vis tik nėra toks sunkus, kaip mes nuolat apie jį galvojame. Ir tai, kad mums pasisekė gyventi tokiame nuostabiame pasaulyje, kuriame stebuklai vyksta kasdien.

1. Būkite pozityvūs

Gyvenkite nusiteikę pozityviai. Kai kalbate, darykite tai su gerais ketinimais. Mąstykite teigiamai, nesvarbu, kuo užsiimate. Kuo daugiau teigiamos energijos bus Jūsų mintyse, tuo mažiau negatyvo turėsite savo gyvenime.

2. Būkite dėkingi

Šiame pasaulyje galime rasti nemažai dalykų, už kuriuos turėtume būti dėkingi. Būkite dėkingi už savo šeimą. Būkite dėkingi už savo draugus. Būkite dėkingi už namus. Būkite dėkingi už maistą. Būkite dėkingi už nuotykį.

Daugybė žmonių šioje planetoje galėtų tik pasvajoti apie tai, ką Jums jau pasisekė turėti.

3. Tikėkite savo svajonėmis

Stenkitės pritraukti tai, apie ką svajojate. Juk būtent Jūsų mintys gali paversti gyvenimą nesibaigiančiu stebuklu.

Viskuo, ko Jums reikia ar ko Jus trokštate, reikia tikėti be abejonės.

4. Klausykite savo nuojautos

Tik Jūs galite kontroliuoti tai, kas vyksta Jūsų sąmonėje. Jeigu kažkas sukelia Jums malonius jausmus, tai būtinai reikia įgyvendinti. Svarbu įdėmiai įsiklausyti į savo vidinį balsą. Turėtumėte žinoti ir tikėti, kad Jūsų nuojauta Jums padės.

5. Kelionės įkvepia ir iškelia Jus į kitą lygį

Kelionė — tai vienas stipriausių gyvenimo pokyčių aktyvatorių. Kaskart kai keliaujate, matote naujas vietas, kitokius žmones, jaučiate naujas perspektyvas. Visa tai yra puikus „kuras“ gyvenimo pokyčių „mechanizmui“.

6. Atminkite, jog Jūsų vaizduotė yra itin galinga

Įsivaizduokite, kad Jūsų svajonės išsipildo. Traukos dėsnis galioja viskam, ką norėtumėte paversti realybe. Nuolat galvodami apie savo svajonę, įsivaizduodami ją, skatinsite jos įgyvendinimą.

7. Būkite sąžiningi, juk melas nieko vertas

Norėdami pritraukti į savo gyvenimą kažką tikro, visada sakykite tiesą ir Jums niekada nereikės nieko slėpti. Jeigu kažko gėdijatės, pripažinkite tai.

Niekada nieko nekaltinkite už neteisingus poelgius. Kontroliuokite savo pyktį ir mokykitės atpažinti savo klaidas.

8. Gyvenkite taip, lyg kiekviena diena yra stebuklas

Gyvenkite taip, lyg Jūsų svajonės pildytųsi kasdien. Gyvenkite taip, lyg nebūtų rytojaus. Ir aplink Jus įvyks stebuklai.

Albertas Einšteinas sakė: „Yra tik du būdai, kaip gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas”.

9. Būkite atviri

Norėdami pritraukti tai, ko trokštate, turite mąstyti atvirai. Mąstydami atvirai, galėsite priimti skirtingas nuomones.

10. Mokykitės iš visų

Turime mokytis ne tik iš savo patirties. Daugybę dalykų galima sužinoti ir iš kitų. Kiekvienas iš mūsų turime tai, ko verta pasimokyti. Tai įrodo, jog kartu mes galime daugiau.

11. Mokėkite pastebėti žmoguje gerą

Jeigu sugebame kituose žmonėse pamatyti gerą, tikėtina, kad ir jie mumyse pamatys kažką gero. Tai taip pat yra traukos dėsnis. Pradėkite nuo mažų dalykų, suteikite kam nors „nekaltumo prezumpciją”. Jeigu žmogus Jūsų nenuvils, reiškia, kad ir Jūs jam tapote geresnis.

12. Susikoncentruokite į norus

Stenkitės pritraukti tai, kas Jums reikalinga, tada Jūsų norai atneš naudą. Poreikiai ateina palaipsniui. Reikiamu metu.

13. Nemanykite, kad laimę galima nusipirkti už pinigus

Už pinigus perkame materialius daiktus. Tačiau džiaugsmo ir meilės už juos nenusipirksi. Siekimų ir sėkmės taip pat neįsigysi už pinigus. Už pinigus niekas Jums neparduos stebuklingų sapnų ar gyvenimo tikslo. Be to, atidavę kam nors paskutinį skatiką, galite visiškai pakeisti to žmogaus gyvenimą. O Jūsų gyvenimas pasikeis dėl kitos priežasties.

14. Nepasiduokite

Nepasiduokite! Niekur, niekada ir jokiomis aplinkybėmis!

15. Būkite kantrūs

Kantrybė — tikra vertybė. Visi svajoja pasiekti savo tikslus greitai, tačiau, norint įveikti visą kelią, dažnai reikalinga kantrybė.

16. Įkvėpkite kitus!

Stenkitės įkvėpti kitus. Jūsų ambicijos ir entuziazmas gali puikiai motyvuoti aplinkinius. Parodykite žmonėms, kad gyvenimas — tai ilga kelionė. Savo vaizduotės dėka galime kontroliuoti svajones. Bet tik mes patys galime suteikti joms laisvę ir tada jos išsipildys!