Moters energija


  • Ar kada nors pastebėjote, kaip kartais labai sėkmingas vyras, kurio gyvenime atsirado nauja moteris, staiga viską praranda? O kai nutinka atvirkščiai? Atrodytų beviltiškas nevykėlis šalia moters netikėtai pasiekia neregėtų aukštumų?
  • Ar kada nors susimąstėte, kodėl aplink tiek daug gražių, protingų, bet vienišų moterų?
  • Kodėl aplink vienus vyrus, nepaisant jų amžiaus, nuolat sukasi moterys, o kiti yra amžinai vieniši?
  • Kodėl tokios gražios, protingos, geros moters ir puikios šeimininkės vyras staiga tampa neištikimas?
  • Kodėl vienose šeimose meilė gyvena metų metus, o kitose jausmai jau seniai išblėso?
  • Ar kada nors savęs klausėte, kodėl vieni lieka amžinai jauni, o kiti sensta ne pagal metus?

Atsakymas į šiuos klausimus vienu metu ir paprastas, ir sudėtingas. Viskas dėl energijos. Energija valdo pasaulį, pritraukia ir sulaiko

Moteris taip pat yra energijos židinys ir šios energijos dėka ji tarsi magnetas traukia vyrus, galimybes, pinigus, naudingas pažintis ir svarbiausia – gali visa tai sulaikyti.

Galbūt kyla klausimas: „Aplink mus tiek daug energingų moterų, galinčių pasigirti stulbinančiais pasiekimais socialiniame gyvenime, bet kodėl gi jos vienišos, nelaimingos, o neretai ir kenčia nuo moteriškų ligų?“

Taip yra todėl, kad kalbame ne apie paprastą energiją. Kalbame būtent apie moterišką energiją.

Gamta suteikė moteriai galimybę valdyti be galo didelę jėgą. Tačiau šiuolaikinėje visuomenėje dauguma moterų jos nė nebando siekti. Magai šią situaciją vadina „moterišku paradoksu“ ir teigia, kad tai nėra normalu.

Advertisements

Mūsų protėviai pripažindavo svarbiausius vyrų ir moterų skirtumus. Senojo pasaulio gyventojai garbino šių skirtumų grožį ir stebuklą. Unikalios vyrų ir moterų įgimtos jėgos ir gebėjimai buvo išnaudojami klestėjimui ir sveikatai palaikyti. Visos moterys buvo laikomos Didžiosios Deivės emanacijomis, o visi vyrai – Didžiojo Dievo emanacijomis.

Moterys per amžius perduodavo paslaptis apie moteriškos energijos kaupimą, saugojimą ir stiprinimą. Moteriai, kuri šias paslaptis žinojo ir mokėjo naudotis savo energija, priklausė neįtikėtina galybė. Šiam tikslui pasiekti moterys mokėsi ritualinių praktikų, meditacijos, pasinerdavo į gilius apmąstymus, naudojo mudras, kurios yra tarsi magiškas kodas bendrauti su dievais ir gamtos jėgomis.

Indijoje egzistavo šventosios mokyklos, šventyklos ir tradicijos, kurios labai vertino moteris. Šios mokyklos buvo įkurtos moterų moterims ir rėmėsi tiesioginiu žinių perdavimu iš moters moteriai, iš kartos į kartą. Pasitelkdamos šventus ritualus moterys nusiteikdavo dvasinių karalysčių intensyviai šviesai ir energijai ir visa savo esybe šią šviesą skleisdavo. Ir visa tai tik tam, kad išvalytų savo kūną bei protą ir gyventų išvien su moteriška tėkme bei savo jėga.

Be to, moterys mokėsi paaštrinti savo jausmus iki tokio lygio, kad galėjo jausti laibus žmonių kūnus, numatyti galimas ligas ir nuvyti negatyvias programas. Dvasinis gydymas – dar viena moters prerogatyva, ateinanti iš senųjų laikų.

Ar žinote, kad senaisiais laikais šamanai, išvykdami į psichodelines keliones, pasisodindavo šalia moterį. Vėliau ji jiems pasakojo, kur jie lankėsi, ir buvo jų palydovė laibajame pasaulyje.

Advertisements

Moterys gaudavo stichijų jėgą. Moteriai tai paprasta. Kiekviena stichija vis kitaip pasireikšdavo: vanduo – intuicija, moteriškumas ir minkštumas, žemė – išmintis, ugnis – aistra ir seksualumas, o oras – proto vikrumas ir įžvalgumas.

Pavyzdžiui, jeigu moteris kupina oro ir ugnies, bet jai trūksta vandens, matome tą, kurią šiais laikais vadina „kale“. Ji traukia seksualumu, nuostabiu protu, bet po kurio laiko vyras ją palieka. Jis tiesiog neatlaiko įtampos. Na, neturi ji gilaus vandens minkštumo. O dabar įsivaizduokime, kad vandens pakanka, bet trūksta oro. Vyrui labai lengva užkariauti tokią moterį, joje nėra nė trupučio sveiko pasipriešinimo. Rezultatas – jos nevertina! Na, o jeigu nėra ugnies… Atspėkite patys… Ji net nepatrauks dėmesio.

Moteriškos energijos kupina moteris, darniai gyvenanti su savo esybe, traukia ir sulaiko vyrus, meilę, pinigus, harmoniją. Tokia moteris savo energijos banga iškelia vyrą į sėkmės viršūnę. Tokia moteris pakeri ne išvaizda, bet energija.

Vyrai trokšta tokių moterų, jiems jų reikia. Jie nesąmoningai jas jaučia ir yra pasirengę per vieną naktį padėti joms po kojomis visą pasaulį. Dar nuo pirmykščių laikų jie nesąmoningai žino, kad viena naktis su tokia moterimi gali pakeisti gyvenimą.

Bet svarbiausia – artumo metu moteris koreguoja ir gerina vyro šviesos lauką. Būtent sveikas šviesos laukas suteikia vyrui galimybę efektyviai veikti. Būtent šios savybės vyras nesąmoningai ieško moteryje. Bet norint turėti tokią galimybę, pačios moters šviesos laukas turi būti stiprus ir sveikas. Senovėje moterys būtinai atsiskirdavo, medituodavo, apmąstydavo ir taip atkurdavo savo šviesos lauką.

Advertisements

Be abejo, jeigu vyro šviesos laukas yra pažeistas, jis negali išpildyti savo svajonių, realizuoti planų, uždirbti pinigų ir įgauti valdžios. Atsistatydami sekso metu vyrai nesąmoningai trokšta moters, kurioje jaučia pilnatvę. Jeigu moteris neturi energijos, jeigu jos pačios šviesos laukas pažeistas, tampa nesvarbu, ar ji jauna, graži ir turtinga. Ji tuščia, todėl nė vienas vyras jos nenorės. Jie tiesiog nemato ir nejaučia joje moters.

Tačiau jeigu nežinote, kaip atkurti savo energiją, jūs ją prarandate. Laikas, stresas, darbas atima iš moters energiją ir dauguma ištuštėja sulaukusios trisdešimt penkerių–keturiasdešimties metų. Tada vyrai leidžiasi į naujų šaltinių paieškas, užmegzdami romantiškus santykius su jaunesnėmis.

Moters sveikata, laimė asmeniniame gyvenime, materialinė gerovė priklauso nuo jos energijos ir vidinės būklės.