Gydytojų klasifikacija. Juokinga tiesa


Terapeutas

Tai ne gydytojas, tai vadybininkas. Jis neturi jokio supratimo kaip Jus gydyti, bet pasakys kas tai gali padaryti. Jeigu žino, kas apie tai žino. Bet tai nereiškia, jog tas, ką jis žino, žino kaip Jus gydyti.

Chirurgas

Chirurgas, jis kaip išminuotojas. Klysta tik vieną kartą. Tik išminuotojas klysta vieną kartą per savo gyvenimą, o chirurgas klystą vieną kartą per Jūsų gyvenimą. Net, jeigu po chirurgo klaidos Jums pavyko išsaugoti gyvybę, patikėkite, kad tokia ji Jums velniop nereikalinga. Kaip ir išminuotojas, chirurgas vadovaujasi ne surinkta informacija, o intuicija. Ir tame mūsų laimė, nes medicinoje intuicija vis dar daug patikimesnė.

Stomatologas

Patys baisiausi gydytojai. Laimė, eilinio žmogaus bendravimas su jais vidutiniškai apsiriboja 32 apsilankymais. O tų, kurie neturi protinių dantų – 28 apsilankymais. Juk protingi žmonės visada sako, kad kvailiams daug lengviau gyventi (12,5% lengviau). Taigi, spręskite patys.

Advertisements

Ginekologas

Patys vargingiausi gydytojai, nes jų pacientų kiekis dvigubai mažesnis nei visų kitų gydytojų. Įdomu tai, kad ginekologų tarpe beveik nesutiksime vyrų. Ginekologijoje viskas griežtai – arba tu vyras, arba ginekologas. Pabandykite 61320 valandas per metus žiūrėti į įdomiausias moterų kūno vietas ir garantuoju, kad greitai prarasite susidomėjimą. Negalima iš pomėgio daryti profesijos.

Akušeris

Labiausiai medicinoje gerbiamas gydytojas. Būtent jis aprūpina darbu visus kitus gydytojus.

Venerologas

Vienintelis gydytojas, susitikimas su kuriuo siejasi bent su kažkokiu malonumu. Na taip… Pavyzdžiui, su maloniais prisiminimais. Tai pats sąžiningiausias gydytojas. Jis – vienintelis gydytojas, kuriam Jus mokate už malonumą, nepaisant to, kad tą malonumą suteikė Jums ne jis.

Neurologas

Teoriškai gali išgydyti viską, išskyrus sifilį ir lūžius, nes visos ligos atsiranda dėl nervų. Praktikoje gi visiškai nenaudingas. Jis gali Jums pasakyti „nesinervinkite“, bet taip pat kaip Jus nežino kaip tai pasiekti.

Advertisements

Alergologas

Proaktyviausias gydytojas. Jis visiškai įsitikinęs (ir, reikėtų pažymėti, ne be pagrindo), kad visi šios planetos gyventojai yra jo pacientai. Todėl pagrindinis alergologo gyvenimo tikslas – rasti kokią alergiją turite, kol dar nespėjote nuo jo pabėgti.

Psichiatras

Skirtingai nuo alergologo, jis tik miglotai nujaučia, kad visi šios planetos gyventojai yra jo pacientai ir nenori pažvelgti tiesai į akis. Naudos nuo jo taip pat nedaug. Na pasakykite, ar gali ligoniui padėti kitas ligonis? Įdomu tai, kad psichoterapeutai egzistuoja, o psichochirurgai vis dar neatsirado.

Narkologas

Ne, meluoju. Štai jie tikrai yra labiausiai pavydūs, nes nori atimti iš žmogaus paskutinį gyvenimo džiaugsmą.

Seksopatologas

Duok Dieve Jums niekada nesužinoti apie jo egzistavimą.

Advertisements

Seksologas

Tai šviesioji seksopatologo pusė. Seksopatologas pasako kas Jums negerai. Seksologas pasako kaip Jums tai pagerinti. Amžina tema – šviesos ir tamsos kova.

Dermatologas

Veltui juokiatės. Nors ir ne itin skambiu pavadinimu, bet labai reikalingas, nors ir itin nelaimingas gydytojas. Ar Jus domina, kas gyvena po Jūsų klozeto dangčiu ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose? Ne? O jis privalo kiekvieną tą padarą pažinti asmeniškai!

Proktologas

Nepaisant to, kad medicina pažengė toli į priekį, šie gydytojai kaip buvo, taip liko subinėje.

Anesteziologas

Labai naudingas gydytojas. Jis padaro taip, kad Jus nieko nejaustumėte. O jeigu jis suklys – tai netgi į gerą. Tokiu atveju Jus jau niekada nieko nebepajausite.

Gastroenterologas ir dietologas

Visiškai bereikalingas pažangos rezultatas. Iki XX a. vidurio juos sėkmingai atstojo Solovki, Vorkuta, Sachalinas ir kitos natūralaus gydymo vietos.

Advertisements

Imunologas

Labiausiai tingus gydytojas. Jis nuolat stengiasi perkelti savo darbą Jūsų organizmui.

Pulmonologas

Vienintelis gydytojas, nepritariantis savo kolegų nuomonei, jog metus rukyti, visos ligos praeis savaime.

Urologas

Labai siauros pasaulėžiūros gydytojas. Skirtingai nuo seksopatologo ir seksologo, vertina Jūsų vyrišką pasididžiavimą išimtinai jo šalutinių funkcijų požiūriu.

Kardiologas

Romantiški jausmai jam visiškai nebūdingi. Tik jam žodžiai „Širdie, tau nesinori ramybės“ nesukelia jokių teigiamų emocijų.

Traumatologas

Šie gydytojai labai mėgsta sportą. Beveik visas jo šakas, išskyrus, nebent, šachmatus.

Advertisements

Pediatras

Labai žiaurūs žmonės. Jeigu visi kiti gydytojai atitenka mums jau sąmoningame amžiuje, tai pediatrai pasiruošę atimti iš mūsų gražiausias gyvenimo dienas – mūsų vaikystės dienas.

Fizioterapeutas

Mano nuomone, tiesiog sadistas. Jis kažkodėl yra įsitikinęs, kad gerai Jus pakračius elektros srove, Jums būtinai palengvės. Matyt vaikystėje šie gydytojai mėgdavo kišti pirštus į rozetę ir dabar mano, kad visi kiti turi išgyventi kančias, kurias kadaise išgyveno jie.

Patologoanatomas

Aukščiausio profesionalumo gydytojas. Tik jis tiksliai žino ką ir dėl ko Jums skaudėjo.