Jūsų gimimo mėnuo gali daug ką papasakoti apie jūsų asmenybę. Išsirinkite savo


Kaip formuojasi mūsų asmenybė, lemia skirtingi veiksniai: auklėjimas, išsilavinimas, atmosfera šeimoje ir daugybė kitų. Bet ne tik tai. Gimimo mėnuo taip pat turi įtakos mūsų ištvermei, bendravimui, drąsai, kuklumui ir kitiems charakterio bruožams. Kuo pasižymi skirtingais mėnesiais gimę žmonės?

1. Sausis

Jų antras vardas yra ambicingumas. Sausį gimę žmonės yra užsispyrę, savo įsitikinimų jie laikosi iki paskutinio atodūsio. Jie itin linkę pasitikėti tik savimi. Be to, jie turi puikiai išvystytą intuiciją.

2. Vasaris

Gimusieji šį mėnesį turi geležinį charakterį. Moterims itin sunku kontroliuoti savo emocijas. Šie žmonės visada siekia savo tikslų ir nesikuklina lipti per galvas.

3. Kovas

Tai užsisklendę ir kuklūs žmonės. Labai nedaug žmonių žino, kas iš tikrųjų vyksta jų viduje. Tuo pat metu kovą gimę žmonės yra linkę išpuikti. Visada visus darbus daro iki galo. Tai yra labai patikimi žmonės, jie palaikys ir neišduos paslapčių.

4. Balandis

Itin aktyvūs žmonės. Gimsta kovotojais, išsiskiria stipriomis organizacinėmis savybėmis. Šias savybes jie gali panaudoti ir organizuodami gamybinius procesus, ir vadovaudami dideliems žmonių kolektyvams. Šie žmonės visada ir visur nori būti pirmi.

5. Gegužė

Žmonės, gimę gegužę, yra ryžtingi, principingi ir užsispyrę. Su jais sunku užmegzti santykius, nes jie ilgai prisimena skriaudas ir nemoka atleisti. Kalbant apie jų profesines savybes, jie yra pagarsėję dėl savo ištvermės (tiek fizinės, tiek emocinės), kol neišseko jų ryžtas, jie gali atlaikyti bet kokį krūvį.

6. Birželis

Labai žavingi žmonės. Jeigu pagausime juos atitinkamos nuotaikos, tai draugiškesnių žmonių neįmanoma įsivaizduoti. Tačiau neverta bandyti sulaikyti jų ilgam: tiek savo planus, tiek pažadus jie pildo tik tada, kai tai tiesiogiai sutampa su jų interesais.

7. Liepa

Liepą gimę žmonės yra linkę pervertinti savo galimybes. Jie yra kupini užuojautos kenčiantiesiems. Pagrindinė jų charakterio savybė – nenuilstamumas. Šie žmonės pernelyg jaudinasi dėl finansinių reikalų, bet vieną kartą susitvarkę gyvenimą išlaiko savo pozicijas. Linkę į nuotaikų kaitą, drovūs, nuolat dėl kažko abejojantys.

8. Rugpjūtis

Išdidūs ir nepriklausomi. Gimusieji rugpjūtį yra linkę į lyderystę, už jų nugaros turi būti žmonių masė. Mėgsta, kai apie juos kalba ir jais žavisi. Kupini meilės ir pasiruošę flirtuoti su visais aplinkui, bet tuo pat metu sąžiningi ir padorūs, tad yra idealūs partneriai šeiminiame gyvenime.

9. Rugsėjis

Rugsėjį gimusių žmonių gyvenimas dažniausiai klostosi labai laimingai. Jiems būdingas aštrus intelektas ir puiki atmintis. Jie atsargiai ir išrankiai renkasi pažintis, dėl to juos gana sunku suklaidinti ar apgauti. Linkę analizuoti viską, kas vyksta aplinkui, neretai net aukoja savo gerovę. Šiems žmonėms gerai sekasi tvarkyti buitį ir jie iš karto pastebi ne vietoje padėtus daiktus.

10. Spalis

Žmonės, gimę spalio mėnesį, mėgsta atsidurti dėmesio centre. Apdovanoti sveikata, gyvenimiška jėga ir šiluma. Nori nugyventi lengvą, prabangų ir laimingą gyvenimą, mėgsta pinigus. Paprastai jie yra labai jautrūs aplinkai. Blogomis sąlygomis jie lengvai pasiduoda liūdesiui, yra linkę į depresiją ir neretai užsiskleidžia savyje.

11. Lapkritis

Dažniausiai žmonės, gimę lapkritį, ilgai prisimena skriaudas. Aktyvūs ir energingi. Kartais netaktiški ir nedelikatūs, bet jų ketinimai visada geri. Nereikia vertinti jų energingų manierų kaip grubaus elgesio. Ištikimi draugams ir yra pasiruošę už juos pakovoti.

12. Gruodis

Išsikėlę sau tikslą, jie siekia jo tarsi iš lanko paleista strėlė. Jie kalba aštriai ir atvirai, dėl to turi nemažai priešų. Jie visiškai susikoncentruoja į tai, kas juos tuo metu domina, ir nieko nepastebi aplinkui, kol iki galo baigia darbus. Jų protas yra greitas ir sumanus, tad kalbėdami jie neretai pertraukia pašnekovus, ypač tuos, kurie kalba lėtai ir nuobodžiai.