Kuo blogesnis moters charakteris, tuo ji protingesnė! Štai moksliniai įrodymai


Ar yra taip buvę, kad jus vadino tikra rakštimi užpakalyje? Vadinasi, turite kuo didžiuotis. Priimkite tai kaip komplimentą.

Anot Australijos mokslininkų atliktų tyrimų, nepakenčiamo charakterio moterys yra protingesnės ne tik racionaliai, bet ir emocionaliai.

Specialistų teigimų, „velniško“ charakterio moterų geresnė atmintis, jos turi mažiau prietarų, yra labai motyvuotos ir visada pasiekia savo tikslų.

Sudėtingi žmonės į pasaulį žvelgia objektyviai ir nešališkai, o priimdamos sprendimą jos labiau remiasi racionaliu, o ne emociniu aspektu.

Džo Forgasas, tyrimo autorius, sako, kad nepakenčiamo charakterio moterys dažniausiai aštriau supranta, kas aplink jas vyksta, jos analizuoja ne tik savo, bet ir aplinkinių elgesį.

Jos pastebi detales, kurias daugelis praleidžia. Sudėtingi žmonės dažniau nei kiti nusivilia, nes jie nuolat nusiteikę pasiekti rezultatų.

Dauguma jų – perfekcionistai iki kaulų smegenų.

Sentimentalūs ir romantiški žmonės dažniau patiria nesėkmių nei nusivylę cinikai. O viskas tik dėl to, kad jie priima sprendimus remdamiesi savo emocijomis ir retai įsiklauso į sveiko proto diktuojamus argumentus.

„Turbūt pozityvus humoras skatina kūrybingumą, lankstumą ir bendradarbiavimą, kaprizingumas aktyvuoja kruopštesnį ir išrankesnį mąstymo būdą, priverčiantį žmogų daugiau dėmesio kreipti į aplinkinį pasaulį“, – sako Forgasas.

Šiandien nemadinga būti gerai ir nuolankiai. Gerų moterų nevertina. Kodėl? Apie tai galite perskaityti čia.

Mums visgi atrodo, kad geriau būti laimingai negu protingai. Kaip surasti savo laimę? Sutik moksliuką! Kur ryšys?