„Laimė mėgsta tylą“ – kuo mažiau aplinkiniai žino apie jūsų asmeninį gyvenimą, tuo geriau


Sakoma, kad kuo mažiau aplinkiniai žino apie jūsų asmeninį gyvenimą, tuo geriau jis klostosi. Yra tokių posakių: laimė mėgsta tylą ir kuo pasigirsi, be to pasiliksi. Ar tai tiesa? Ar pastebėjote, kad papasakoję apie savo pergales ir pasiekimus, iš karto patekdavote į bėdą ir reikalai pakrypdavo į blogąją pusę, o sėkmė nuo jūsų nusisukdavo? Tai ką gi daryti? Ar yra konkrečių atvejų, kai geriau laikyti liežuvį už dantų ?

Šis straipsnis grindžiamas žiniomis apie žmogaus psichiką ir pasąmonę, mūsų protėvių išmintimi ir skirtingomis pasaulio kultūromis, o taip pat asmenine patirtimi.

1. Ar norite gyventi aukštomis vibracijomis? Atsisakykite smerkimo.

Jeigu tapote „iš koto verčiančios“ situacijos liudininkais, nereikėtų jos perpasakoti kitiems. Kaimynė visą naktį laiptinėje šaukė ant savo vyro, kaltindama jį išdavyste? Vyras lauke metė akmenį į benamį šunį? Autobuse užminė ant kojos, pastūmė, o dar ir apšaukė? Neperduokite kitų ydų iš lūpų į lūpas. Kalbėdami apie kitų trūkumus, jūs juos perimate sau.

2. Niekam neprimeskite savo gyvenimo būdo.

Jei esate vegetaras, neturėtumėte apie tai pranešti ant kiekvieno kampo ir priekaištauti žmonėms dėl mėsos vartojimo. Jei esate teta-gydytojas, neturėtumėte primesti savo filosofijos visiems iš eilės ir raginti juos gyventi Besąlygiškoje Meilėje. Jei esate iš tikrųjų giliai apsišvietęs ir sąmoningas, tikrai nepulsite uoliai ginti savo įsitikinimų socialiniuose tinkluose, forumų komentaruose ir realiame gyvenime.

Advertisements

3. Aukojimas yra svarbi gyvenimo dalis ir gailestingumo bei meilės visam pasauliui požymis.

Bet tik tol, kol apie tai nekalbate. Jei nuolat apie tai rašote socialiniuose tinkluose ir pasakojate savo draugams apie pinigų pervedimus paramos fondams, tai jau yra narcisizmas ir egoizmas. O gailestingumas ir egoizmas, meilė visam pasauliui ir narcisizmas yra nesuderinami. Todėl rekomenduoju pasilaikyti jūsų aukojimo kelionę sau.

4. Taip pat nereikėtų dalintis savo gyvenimo planais.

Svajodami ir nustatydami tikslus, sukuriate minties formą, suteikdami jai energijos. Kai visiems apie tai pasakote, jūs tą energiją perplešiate. Ir minties forma praranda savo jėgą, žlunga. Planai virsta realybe, tikslai – pasiekimais, svajonės pildosi tol, kol apie juos nepasakojate. Jais galite dalintis tik su tais, kurių prašote pagalbos įgyvendinant.

5. Nepasakokite kiek uždirbate, nesigirkite tuo.

Turėtumėte priimti pinigus ramiai ir su dėkingumu. Kai giriatės premija, patys stebitės: „Tai bent pasisekė!“, o tai reiškia, kad nesate pasirengęs priimti. O jei nesate, tada jos ir nebegausite… Įsigalioja taisyklė: kuo pasigirsi, be to pasiliksi. Tai ir yra gausos mąstymo esmė. Turtingi žmonės „nešaukia“ apie naujausią „Ferrari“ ar ką tik įsigytą 12 milijonų dolerių vertės vilą. Jie laiko tai savaime suprantamu dalyku.

Advertisements

6. Jei pasielgėte didvyriškai, pasilikite tai sau.

Ar padėjote močiutei kirsti kelią? Pasiėmėte iš gatvės apleistą kačiuką ir radote jam naujus šeimininkus? Užgesinote gaisrą ir išvedėte mažus vaikus iš dūmais užpildytų patalpų? Nereikėtų metų metus apie tai kalbėti, užkabinant sau ant krūtinės nematomą medalį už drąsą. Jūs tai padarėte, nes esate drąsus, gailestingas ir atsakingas, bet visiems apie tai pasakodami, jūs iškeičiate dorybę į tuštybę ir narcisizmą.

7. Tai, kas vyksta šeimoje palikite tarp namo sienų.

Nepasakokite apie netinkamą artimųjų elgesį: tėvus, sutuoktinį, vaikus, anūkus. Kitaip iššvaistysite daug energijos negatyvumui, taip jį dar labiau sustiprindami. Be to, nereikėtų kalbėti apie jūsų poros nežemišką meilę, gražius ir sveikus vaikus, padedančius ir mylinčius tėvus. Nes tai ir vėl rodo nepasiruošimą priimti. Galų gale „laimė mėgsta tylą“.

Konfucijus kartą pasakė: „Tyla yra puikus draugas, kuris niekada neišduos“