9 stiprios moters bruožai


Stipri moteris daug patyrė gyvenime, bet sugebėjo išsaugoti švelnią ir mylinčią širdį. Ji brandi, ryžtinga, pasitikinti savimi, bet moka ištikimai mylėti.

1. Stipri moteris kalba be užuolankų.

Ji nesakys ko nors tikėdamasi, kad vyras ją supras atvirkščiai. Ne. Ji pasakys viską tiesiai ir atvirai. Ji žino, ko nori, ir nesirengia gaišti kitų žmonių laiko.

2. Stipri moteris moka apginti save.

Stipri moteris nebijo nubrėžti ribų ir jų laikytis, net jeigu tai baigsis konfliktu. Ji gali išspręsti konfliktus, jeigu jų ir kiltų. Ji tiesiog neleis, kad vyras darytų jai spaudimą, jos nevertintų arba nederamai su ja elgtųsi.

Ji turi savus standartus ir pasirūpins, kad vyras elgtųsi su ja taip, kaip ji to nusipelno.

3. Ji lieka ištikima savo jausmams.

Stipri moteris visada lieka ištikima sau, net jeigu ji yra užmezgusi įpareigojančius santykius. Ji neslepia savo jausmų, nebijo pasirodyti pernelyg jausminga, nes ji žino, kad elgiasi natūraliai, ir vertina natūraliai besielgiančius žmones. Todėl ji nori, kad ir vyras elgtųsi natūraliai, net jeigu jis baiminasi atrodyti silpnas ar kvailas.

Advertisements

4. Ji rūpinsis savimi.

Stipri moteris – nepriklausoma, ir daugeliu atvejų taip yra dėl to, kad ji tiesiog neturi kito pasirinkimo. Ji suvokė, jog tik ji pati atsakinga už savo gerovę ir laimę, nesvarbu, ar šalia yra vyras, ar jo nėra.

Ji bus prisirišusi prie vyro, bet nesitikės, kad jis taps jos gelbėtoju. Nes jai nereikia gelbėtojo. Ji pati gali savimi pasirūpinti ir buvo laiminga iki jųdviejų pažinties.

5. Ji nurodys vyrui jo klaidas ir trūkumus.

Stipri moteris nevaizduos nematanti, kai vyras elgiasi nederamai. Ji nesibaimins, kad po to jis gali ją palikti. Vyras nesugebės pasinaudoti jos gerumu ir meile, kad ir kaip stipriai tokia moteris jį mylėtų. Ji žino, ko yra verta, be to, nori, kad ir jis taptų geresnis, o sykiu tobulėtų ir jųdviejų santykiai. Vyras vėliau tai įvertins.

6. Stipri moteris atsako už savo klaidas.

Mokėdama vyrui nurodyti jo klaidas, ji pati sugeba pripažinti savo kaltę. Ji neieško kaltininkų. Jeigu žino esanti neteisi, ji visada taip ir pasakys. Ir pasistengs išspręsti problemą. Iškilus sudėtingai situacijai ji nesitraukia, o ieško išeičių. Ji kovoja iki galo.

Advertisements

7. Ji paliks vyrui asmeninės erdvės.

Būdama nepriklausoma asmenybė, stipri moteris suvokia, kada vyrui reikia turėti asmeninės erdvės. Be to, ji pakankamai pasitiki savimi, kad paliktų jį ramybėje, kol jis pats nebus pasirengęs pas ją sugrįžti. Ji nori, kad jis būtų su ja savo noru. O jai pačiai visada yra kuo užsiimti.

8. Ji rodys savo meilę.

Norint būti su stipria moterimi, niekada nereikia abejoti dėl judu siejančių santykių. Nes ji stipri, ji toliau tiki jūsų meile ir rodo savo jausmus, kad ir kiek kartų būtų įskaudinta. O kadangi buvo ne sykį įskaudinta, ji gali būti atsargi, bet laikui bėgant vyras pamatys, kokie išties gilūs yra jos jausmai.

9. Ji nebijos palikti.

Net jeigu ji stipriai myli, tokia moteris nedvejodama paliks vyrą, kai juos siejantys santykiai pradės nuodyti gyvenimą. Ji visuomet stengsis matyti geriausius vyro bruožus ir paprastai nepasiduos, bet jeigu jis ir toliau su ja blogai elgsis, ji išeis nė neatsigręždama.