Namuose padekite lauro lapą ir stebėkite, kas nutiks po 10 minučių


Kiekvieniems namams būdingas savas aromatas. Vieni kvepia kvepalais arba kava, kiti – naminiu maistu arba šiltu pienu. Bet pasitaiko namų, kuriuose kvepia švara ir gaiva ir tai nėra dirbtinis oro gaiviklis, tad tokiuose namuose jaučiatės labai jaukiai ir patogiai.

Visai gali būti, kad šie žmonės žino būdą, kuriuo naudojosi senovės graikai ir romėnai. Jie naudojo lauro lapus ne tik kulinarijoje, bet ir bandydami atsikratyti nemalonių kvapų bei drėgmės patalpose. Tam jie degindavo lauro lapus…

Beje, jeigu šią procedūrą kartosite dažnai, galite atsikratyti ne tik kvapų, bet ir užkirsti kelią kai kurioms ligoms bei pagerinti savijautą. Įrodyta, kad lauro lapų kvapas ramina organizmą ir malšina skausmus.

Lauro lapai gali sustabdyti epilepsijos priepuolius, įveikti stresą, nuovargį ir nemigą. Taip nutinka dėl to, kad jo sudėtyje yra cineolio ir specifinių eterinių aliejų, kurie atlaisvina kvėpavimo takus ir atpalaiduoja visą organizmą.

Norėdami jau po 10 minučių pajusti raminantį poveikį, ant tinkamo paviršiaus uždekite kelis sausus lauro lapus. Po kurio laiko pajusite, kaip malonus kvapas užpildo visą kambarį.

Advertisements

Beje, lauro lapas laikomas švaros, sėkmės ir laimėjimo simboliu. Magiškos augalo savybės buvo pastebėtos dar senovėje. Lauro lapai buvo naudojami įvairiems ritualams, skirtiems pildyti norus. Iki šiol kai kas lauro lapą laiko prie durų kaip apsaugos simbolį.

Kaip sakoma, po gulinčiu akmeniu vanduo nebėga, tad nepatingėkite ir pabandykite išpildyti savo norą pasitelkdami šį augalą.

Ant lauro lapo užrašykite savo norą ir jį sudeginkite.

Noras būtinai išsipildys, jeigu būsite teigiamai nusiteikę. Minties jėga daro stebuklus, tikėkite jais ir jūsų svajonės taps realybe.

Būtų sunku suskaičiuoti visas naudingas lauro lapų savybes. Jis naudojamas kulinarijoje, medicinoje, buityje ir kitose srityse. Štai kodėl šį prieskonį verta laikyti namuose!