3 pagrindiniai visatos dėsniai


Tam, kad suprastumėte kas vyksta jūsų gyvenime, kodėl vieni žmonės ateina, kiti išeina, kaip kurti santykius su artimaisiais ir vaikais, kaip padėti artimiesiems keistis į gerąją pusę, reikia žinoti tris pagrindinius visatos dėsnius. Jie atsakys į daugelį jūsų klausimų ir padės kurti šviesią ateitį.

Pirmasis dėsnis žinomas visiems:

Gėris traukia gėrį

Savo vidine būsena mes pritraukiame į savo išorinį gyvenimą skirtingus įvykius ir žmones.

Todėl visos moterys, norinčios ištekėti už tikro vyro, turėtų tapti tikromis moterimis, su pilnu moteriškų savybių rinkiniu.

Norėdami, kad žmonės atsižvelgtų į jūsų jausmus, atsižvelkite ir jūs į kitų žmonių jausmus. Kitaip tariant, elkitės su kitais taip, kaip norėtumėte, kad elgtųsi su jumis.

Norėdami praturtėti, nustokite lankytis išpardavimuose ir socialinėse parduotuvėse, tai tik pritraukia skurdą.

Norėdami aplink save matyti gerus, mylinčius žmones, sutvarkykite viduje susikaupusį negatyvą ir pradėkite mąstyti pozityviai!

Iš moterų dažnai girdžiu: „Jos vyras yra toks visoks, o ji – labai gera ir padori mergina“. Tai melas. Taip nebūna. Tai reiškia, kad jos viduje veikia destruktyvios programos, kurios tai pritraukia.

Advertisements

Kai viduje jaučiate pilnatvę ir džiaugsmą, net labiausiai negatyvūs žmonės pasikeičia šalia jūsų, tampa pozityvesni. Svarbu teisingai nusiteikti ir reikalingi žmonės ateis į jūsų gyvenimą!

Antrasis dėsnis taip pat gan gerai žinomas:

Kiekvienas kuria sau panašų

Lietuvių kalboje turime patarlę: „Obuolys nuo obels netoli rieda”, ir tai tiesa.

Bet koks veiksmas lemia panašų veiksmą, kaip, pavyzdžiui, blogai elgdamiesi su savo tėvais, nelaukite, kad jūsų vaikai gerai elgsis su jumis, net jei bandysite juos to auklėti.

Tai, ką sukuriate yra holografinė jūsų kopija, linkusi elgtis taip pat, kaip jūs. Svarbu tai, kas mes patys esame, o ne ko mokome. Todėl pažvelkite, kas esate ir ką sukuriate! Ir su kokia nuotaika tai darote!

Turime gerą žinią – jeigu santykiuose pradėjote elgtis moteriškai, nuoširdžiai ir su džiaugsmu vykdyti savo pareigas, jūsų partneris, koks jis bebūtų, pradės elgtis vyriškai ir rūpintis jumis. Tai tik laiko ir sąžiningumo su pačia savimi klausimas.

Trečiasis dėsnis mažai kam žinomas, bet labai svarbus:

Advertisements

Tai, kas nepritampa — atmetama

Jeigu pasikeitėte, pradėjote dorai ir gerai elgtis su kitais žmonėmis ir kažkas iš jūsų aplinkos nepajėgia pasiekti to paties – jūsų bendravimas nutrunka, visata atskiria šį žmogų nuo jūsų.

Jeigu tapote moteriška, mylinčia, o jūsų vyras nenori keistis, nenori dirbti, tobulėti, nenori turėti vaikų, visata padarys taip, kad jis labai lengvai išeis iš jūsų gyvenimo, o jo vietą užims jums tinkantis žmogus.

Jei pradėjote pozityviai mąstyti ir siekti dvasinės pilnatvės, o jūsų draugės ir toliau visus apkalbinėja ir bando įtraukti jus į šią negatyvią veiklą, nepergyvenkite, greitai sutiksite naujų žmonių ir susirasite naujų draugų.

Viskas, ką reikia daryti – dirbti su savimi ir tik su savimi.

Tai vienintelė galimybė pakeisti gyvenimą.

Išsivalykite iš vidaus, atsikratykite visų blogybių ir teigiamai nusiteikite gyvenimui!