Penkiasdešimtmečius ir vyresnius vyrus skirstau į dvi kategorijas


Penkiasdešimtmečius ir vyresnius vyrus skirstau į dvi kategorijas: „elegantiško amžiaus vyrai“ ir „diedai“. Jei pirmieji turi savo žavesio, rafinuotumo ir kilnumo, tai nuo antrųjų – vien tik bėdos. Tai būtent tas atvejis, kai su amžiumi neateina išmintis, bet ateina kažkoks niekingas, desperatiškas įžūlumas, nuo kurio kenčia aplinkiniai.

Suaugęs vyras įprastai būna jautrus, neskubus ir atsargus. Jame yra kažkas iš pavargusio liūto – nebeliko smulkmeniškumo, nerimastingumo, nervingumo. Jam svarbu išlaikyti veidą, neprarasti reputacijos. Jis atsargus su alkoholiu, rūpinasi savo sveikata ir dėmesingas moterims, supranta jų norus ir fantazijas. Tuo tarpu diedas priešingai, nusispjauna į bet kokias visuomenės normas. Be saiko geria, grubiai elgiasi su moterimis, žudo save nesveiku gyvenimo būdu ir atitinkamai atrodo.

Jeigu kas nors įžūliai braunasi viešajame transporte ir tarsi tyčia alkūne trenkia tau į krūtinę, greičiausiai tai bus diedas. Jeigu kas nors eilėje užlipa tau ant kojos ir neatsiprašo, tai tikrai bus diedas. Jeigu koks nors asmuo, kuris pagal amžių galėtų būti tavo tėvas, priekaištauja tau, kad esi sena ir „padėvėta“ – tai diedas su šimtaprocentine garantija.

Jeigu suaugę vyrai elgiasi labai mandagiai ir dovanoja savo mylimajai visą savo dėmesį, tai diedai bando tave „kabinti“ su šešiolikmečio verto įžūlumu. Diedas, kurį 80 procentų sudaro jo pilvas, 1 procentą – plikė, o likę 19 procentų atitenka savimonei, nesivaržydamas ir neatsiklausęs bandys tave apčiupinėti hamame, papasakos nešvankų anekdotą, pasiūlys intymiai praleisti su juo laiką.

Atstumtas diedas garsiai tave išjuoks ir nesijaudins dėl savo reputacijos. Jis dievina reikštis internete – čia galima puikiai suderinti visus tris malonumus – rašyti bjaurius dalykus moterims, gerti alkoholį ir naikinti sveikatos likučius. Trumpai tariant, daryti viską, kad jo portretas būtų kuo šlykštesnis.

Vyrai, prašau, senkite gražiai. Kad damos dėl jūsų pamestų galvas, o ne gerą nuotaiką. Negi tai yra taip sunku?

Autorė — Morena Morana