Štai ko negalima daryti su vestuviniu žiedu


Vestuvinis žiedas – ne šiaip santuokos simbolis, bet ir meilės, pasitikėjimo bei ištikimybės ženklas.

Nenuostabu, kad su juo susiję daugybė prietarų ir įsitikinimų.

Štai kaip reikia elgtis su vestuviniais žiedais, jei norite, kad jūsų santuoka būtų ilga ir laiminga.

Pirmiausia jaunikio ir jaunosios vestuviniai žiedai neturi skirtis. Būna, kad jaunosios žiedą daro kur kas storesnį nei jaunikio. Tai gali pakenkti šeimos santykių harmonijai.

Atsižvelgiant į ženklus, reikia atminti, kad nei iki vestuvių, nei po jų neverta duoti kam nors matuotis žiedo. Manoma, kad tai darant, jos savininkas atiduoda santuokinę laimę arba likimą, o mainais gyvenime gauna ginčus ir skandalus. Jei vis dėlto nepavyksta to išvengti, žiedą reikia perduoti ne iš rankų į rankas, bet tiesiog padėti ant kokio nors paviršiaus.

Šiandien galima išsirinkti bet kokius vestuvinius žiedus: paprastus arba papuoštus akmenimis, piešiniais. Vestuvėms geriausiai tiks paprasti ir lygūs žiedai. Manoma, kad tokius žiedus nešiojančiųjų gyvenimas yra sklandus.

Norite žiedo su piešiniu? Tuomet rinkitės lengvas linijas – ir jūsų santuokinis gyvenimas bus lengvas.

Advertisements

Jei kiekvienas žiedas pagamintas iš dviejų rūšių aukso – tai blogas ženklas. Sakoma, kad sutuoktiniai nebus laimingi vienas su kitu, gyvens dvigubą gyvenimą.

Pagal tradiciją, žiedus perka jaunikis.

Neleiskite, kad jūsų žiedus mautųsi kas nors kitas.

Manoma, kad negalima nusiimti vestuvinių žiedų. Bet jei žiedas nuolat bus ant jūsų piršto, tai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Žiedas blokuoja energijos tėkmę, todėl jį dera nešioti ne daugiau kaip keturias valandas per parą.

Jei nutiks taip, kad staiga kuris nors iš sutuoktinių pames žiedą, reikia kuo greičiau padaryti tikslią jo kopiją, ne vėliau kaip per savaitę.

Jeigu jūs patys radote kieno nors vestuvinį žiedą – tai ženklas, rodantis apie greitas tuoktuves arba vedybas, apie kažko naujo šeimoje atsiradimą. Bet rasto žiedo nedera laikyti arba nešioti, geriau perlydyti į kitą papuošalą.

Niekada nemeskite vestuvinio žiedo! Barnių metu kuris nors iš sutuoktinių apimtas emocijų gali mesti į kitą savo žiedą. Neverta taip elgtis su daiktu, kuris skirtas tapti jūsų talismanu ir jus saugoti.