Trumpas: „Prisiminkite vieną taisyklę: renkitės darbui, kurio norite, o ne tam, kurį turite“


1. Kad pasiektumėte aukštumų, jums reikia atskirti save nuo 98 procentų planetos gyventojų.

2. Nėra didesnio nusikaltimo prieš finansinę gerovę, nei sugalvoti puikią idėją ir nepasistengti ją realizuoti.

3. Lošėjas – tai tas, kuris dieną ir naktį praleidžia prie lošimo automatų. Aš gi renkuosi juos valdyti.

4. Niekada neimkite atostogų. Kam jums jų reikia? Jeigu darbas neteikia malonumo, vadinasi, dirbate ne ten, kur reikia. Aš užsiimu verslu net žaisdamas golfą.

5. Niekada nenorėjau, kad man dirbtų kažkas, nenorintis dirbti mano kompanijoje; jūs turite elgtis taip pat – nelikite ten, kur jums nepatinka.

6. Neapkraukite savo vaikų sunkia neužtarnautų turtų našta: tai gali juos „paralyžiuoti“, numušti norą sunkiai dirbti ir tapti sėkmės lydimiems.

7. Visada nešiokitės užrašų knygutę su citatomis, kurios jus įkvėps ir padės sunkią minutę.

8. Gyvenimas man davė labai svarbią pamoką: tas, kuris vieną kartą jau buvo jus išdavęs, sunkią minutę jus vėl išduos.

Advertisements

9. Vienintelis būdas praturtėti – realizmas ir begalinis atvirumas. Jums reikia atsisveikinti su iliuzijų pasauliu, egzistuojančiu nebent žurnalų viršeliuose ar televizijoje. Viskas ne taip paprasta, kaip jus bando įtikinti. Gyvenimas – velniškai suktas ir žmonės patiria labai rimtų traumų. Tad jeigu norite laimėti, reikia būti kietiems kaip uola ir pasiruošusiems dirbti alkūnėmis bei kumščiais.

10. Nesvarbu, kokie esate protingi, nesvarbu, koks visapusiškas jūsų išsilavinimas ir plati patirtis, – neįmanoma būti tokiam protingam, kad galėtumėte vienas sukurti klestantį verslą. Žiūrėkite, klausykitės ir mokykitės. Negalite visko žinoti. Kuris taip mano, pasmerktas likti vidutinybe.

11. Didžiausia sėkmė aplanko tada, kai plauki prieš srovę.

12. Blogi laikai dažnai suteikia puikių progų.

13. Visada prisiminkite vieną paprastą taisyklę: renkitės darbui, kurio norite, o ne tam, kurį turite.

14. Mes tik sau atrodome civilizuoti. Iš tikrųjų pasaulis yra žiaurus, o žmonės – negailestingi. Jie gali jums šypsotis, bet už šypsenų slypi noras su jumis susidoroti. Džiunglių plėšrūnai žudo, kad galėtų prasimaitinti, ir tik žmonės žudo dėl pramogos. Netgi draugai gali durti jums į nugarą: jiems reikia jūsų darbo, jūsų namų, jūsų pinigų, jūsų žmonos – ir jūsų šuns, galų gale. Priešai gi dar blogesni! Turite mokėti apsiginti. Mano šūkis: „Samdyk geriausius – ir niekuo dėl nieko nepasitikėk.“

Advertisements

15. Įsigydami bet kokią prekę ar paslaugą nebijokite derėtis, norėdami gauti geresnių sąlygų. Manau, kad išdidumas, trukdantis taupyti savo pinigus, yra didžiulė kvailystė.

16. Parodykite man žmogų, neturintį ego, ir aš parodysiu jums nevykėlį.

17. Bet kokie „geri laikai“ – jūsų sunkaus darbo ir nuolatinio atsidavimo praeityje rezultatas. Tai, ką darote šiandien, – rytdienos rezultatų garantas. Jeigu norite ir rytoj skinti vaisius, sėkite sėklas kiekvieną dieną. Jeigu bent minutei sustosite, būtinai pradėsite judėti atgal.