Genialus mamos raštelis


„Brangus sūnau!

Jeigu dabar tai skaitai, vadinasi, pagaliau tau buvo išjungtas internetas. Net nebandyk skambinti mūsų tiekėjui arba ieškoti klaidų naršyklės nustatymuose.

Tau reikia padaryti tai:

Nueik į vaistinę ant kampo, nupirk seneliui vaistų – receptai sudėti koridoriuje ant lentynos po veidrodžiu. Be to, užeik į prekybos centrą – nupirk dvi pakuotes 1,5 proc. riebumo pieno, duonos skrudinimui ir arbatos pakuotę. Prie stotelės esančiame daržovių kioske nupirk porą kilogramų bulvių, pusę kilogramo svogūnų ir kopūsto galvą. Išsaugok visus čekius.

Pamiršau mobilųjį telefoną. Paskambink tėčiui į darbą, pasakyk, kad šiandien nuotraukos dar nebus pagamintos. Taip pat primink, kad prašiau jo paimti skalbinius iš skalbyklos pakeliui namo. Prieš skambindamas paspausk programėlę, ant kurios pavaizduotas telefono ragelis (viršutiniame dešiniajame darbalaukio kampe) ir išsaugok tėvo atsakymą *.wav formatu.

Advertisements

Padaryk namų darbus – nors uždavė tik iš matematikos, tai ne priežastis juos atidėti vėlyvam vakarui. Vadovėlio puslapiai – 116, 121 ir 118. Turėk omenyje, kad trečiajame uždavinyje reikia sudaryti lygtį, o nebandyti jo sprendimą derinti prie vadovėlio pabaigoje esančio atsakymo (beje, ten yra klaida). Kitų uždavinių atsakymų iš viso nėra.

Po to susitvarkyk savo kambarį. Kai sudėliosi viską į savo vietas, perskaičiuok visas plastikiniame konteineryje esančias konstruktoriaus detales, kompaktinius diskus su žaidimais lentynoje, mašinėles dėžutėje. Vėliau galėsi atidaryti naršyklę ir įvesti https://gauti skaičiai, išskirstyti taškais.

Atsidarys mūsų namų tinklo paskyrų lentelė. Kad galėtum ją keisti, į langelį įrašyk „slaptažodį“ – antro, trečio ir pirmo uždavinių iš vadovėlio atsakymus. Kairiajame stulpelyje įrašyk mūsų IP ir tvarkingai įrašyk šalia esančiame langelyje (kur mokėjimo būdas – kortelė) po du paskutinius skaičius, nurodytus parduotuvių čekiuose (iš apačioje esančio kodo): bendrą už daržoves, arbatą, pieną + duoną, sustaką, fleksalį + sukatžolių nuovirą. Į likusias tuščias vietas įrašyk nulius ir paspausk mygtuką „OK“.

Po to galėsi toliau naudotis internetu. Jeigu paskambins piktas dėdė ir pasakys, kad jis yra sistemų administratorius, rėks į ragelį, įjunk jam tėvo atsakymą iš failo. Tikiuosi, tau pavyks. O aš vakare paseksiu tau pasaką apie tai, kaip viena maža programišė, vadovaujanti savo grupei, kadaise nulaužė „Microsoft“ ir arabų teroristų serverius.

Bučiuoju! Tavo mama.“