Nusivylusi ištekėjusi moteris parašė laišką techninės pagalbos tarnybai. Tokio atsakymo ji nesitikėjo…


Visi šeimyniniai santykiai prasideda nuo romantiškų pasimatymų, nuostabių puokščių, švelnių žodžių ir begalinės meilės. Bet, deja, ne visi sugeba išsaugoti tai ilgam. Laikui bėgant, begalinė meilė kažkodėl mažėja ir romantikos santykiuose lieka vis mažiau. Bet nereikia visiškai prarasti vilties — reikia kažko imtis! Kažkas tariasi su mama, kažkas ieško draugų palaikymo, kažkas skaito diskusijas interneto forumuose, o kažkas griebiasi visai kraštutinių priemonių.

Viena nusivylusi dama nusprendė pasiskųsti savo šeimyniniu gyvenimu… techninės pagalbos centrui.

„Gerbiama technine pagalba!

Metų pradžioje aš atsinaujinau iš Vaikino 5.0 iki Vyro 1.0 ir pastebėjau ženklų sistemos veikimo sulėtėjimą. Ypač tai susiję su Gėlių ir Papuošalų programėlėmis, kurios prie Vaikino 5.0 veikė tiesiog tobulai.

Be to, paaiškėjo, kad Vyras 1.0. neturi tokiu naudingų programėlių kaip Romantika 9.5 ir Asmeninis dėmesys 6.5, užtat buvo instaliuota daugybė nereikalingų programėlių, tokių kaip: Premier Lyga 5.0, Nacionalinė Ledo Ritulio Lyga 3.0 ir Biliardas 4.1.

Bendravimas 8.0 nustojo veikti, o bandant paleisti Namų Tvarkymas 2.6, sugenda visa sistema. Taisymui bandžiau naudoti Verkšlenimas 5.3, bet jis nesuveikė.

Ką turėčiau dabar daryti?

Nusivylusi.”.

Priešingai, nei daugeliui galėtų pasirodyti, techninės pagalbos centre nedirba šalti žmonės, neturintys sielos. Jie perskaitė šį sielos šauksmą ir pateikia visiškai išsamų atsakymą:

„Gerbiama Nusivylusioji!

Mūsų licencijoje numatyta, kad 5.0 — tai pramoginis paketas, o Vyras 1.0 — operacinė sistema. Pabandykite paleisti plėtinį „Maniau, tu mane myli.exe”, paleiskite programėlę Ašaros 6.2 ir nepamirškite įrašyti Kaltės Jausmas 3.0. sistemos atnaujinimo. Jeigu viską atliksite teisingai, sistema Vyras 1.0 automatiškai paleis programėlę Papuošalai 2.0 ir Gėlės 3.5.

Tačiau turėkite omenyje, jog per dažnai naudojant šias aplikacijas, sistema paleis Slegianti Tyla 2.5, Draugai 7.0 arba Alus 6.1. Dėl Alus 6.1 — tai pavojinga programėlė-virusas, kuri be Jūsų sutikimo paleis aplikacijas Bezdėjimas ir Garsus Knarkimas Beta.

Bet kaip bebūtų, JOKIU BŪDU, neįrašinėkite aplikacijos Uošvienė 1.0 (jis paleidžia virusą, kuris perima iš Jūsų visos sistemos valdymą ir Jūs prarandate kontrolę).

Papildomai prie to, kas pasakyta aukščiau — nebandykite iš naujo įdiegti Vaikinas 5.0. Jos nesuderinamos su Vyras 1.0 ir tai sukels sistemos gedimą.

Pabaigai: Vyras 1.0 — puiki programa, bet turi ribotus atminties resursus ir labai lėtai paleidžia naujas programėles. Atminties galimybių didinimui ir sistemos veikimo pagerinimui, siūlome Jums įsigyti kelias naujas programas. Rekomenduojame: Maisto gamyba 3.0, Gražūs apatiniai 7.7.

Linkime sėkmės!”