15 priežasčių, kodėl Vandeniai – tiesiog geriausi žmonės Žemėje


Štai 15 priežasčių, kodėl Vandenius reikia saugoti, mylėti ir puoselėti:

1. Vandeniai – itin protingi.

Netgi tingiausi jų gali pasiekti gerų rezultatų pernelyg nesistengdami. Tik pagalvokite, ko jie gali pasiekti, jeigu stengsis iš visų jėgų! Jie galės didžiuotis įvairiausių apdovanojimų, stipendijų ir medalių kolekcija… ir tai tik pradžia.

2. Vandeniai – iškalbingi.

Kai kurie jų gali kuklintis, kiti gali būti gana kalbūs. Tačiau kai kalba Vandeniai, kurie įprastai tyli, visi jų itin atidžiai klauso.

Drovūs Vandeniai tampa labai iškalbingi, kai kalba pakrypsta apie tai, kas juos domina.

3. Vandeniai – išmintingi.

Ši jų savybė pasireiškia bet kokioje gyvenimo srityje – versle, darbe, meilėje. Jie mąsto praktiškai. Romantika jiems svetima. Jie nesėdės ir visą dieną jums nerašys meilės žinučių. Dramatiškumas ir impulsyvumas – tai ne apie juos.

4. Vandeniai – lyderiai iš prigimties.

Tam jie turi visas būtinas savybes. Jie gali prisiimti atsakomybę. Vandeniai – labai kūrybingos natūros, mokančios priimti sprendimus ir planuoti tolesnius veiksmus. Tiesa, kartais jie gali pasirodyti ganėtinai grubūs, bet juk tobulų nėra.

5. Vandeniai mėgsta vienatvę.

Jie jaučiasi patogiai būdami vieni. Vandeniai mėgsta leisti laiką tyrinėdami savo vidinį pasaulį, apmąstydami dalykus arba įvykius arba tiesiog besimėgaudami tyla ir ramybe. Jiems labai sunku dalintis savo mintimis ir jausmais.

6. Vandeniai – objektyvūs.

Tokias savybes turintis žmogus gali žvelgti į situaciją be išankstinio nusistatymo, duoti tikrai dėmesio vertą patarimą. Ginčydamiesi tokie žmonės nebandys iki paskutinio ginti savo nuomonės, jie mielai sutiks su tuo, kieno mintis jiems pasirodys protinga.

7. Vandeniai – ištikimi draugai ir partneriai.

Jie labai kruopščiai renkasi draugus, sunkiai įsileidžia naujus žmonės, jiems reikia juos geriau pažinti, kad galėtų suartėti. Jeigu turite draugą Vandenį, žinokite: turite ištikimiausią ir geriausią draugą, kuris su jumis bus iki pat galo.

8. Vandeniai – puikūs pašnekovai.

Ir tai lengvai paaiškinama! Juk jie beprotiškai protingi. Smegenų stimuliavimas jiems yra būtinybė. O didžiausią pasitenkinimą suteikia intelektualus pokalbis.

9. Vandeniai – geraširdžiai žmonės.

Jie nekonfliktiški. Ir tikrai pirmi nepradės nereikalingų ginčų. Jie nemėgsta nuolatinių aplinkinių nusiskundimų dėl „sunkaus gyvenimo“, jie žino, kad gyvenimas gali būti laimingas, bet dėl to reikia pasistengti, o ne verkšlenti. Ir kad jų pačių gyvenimas toks būtų, jie padarys viską, kas nuo jų priklauso.

10. Vandeniai žino, ko nori…

…ir kaip to pasiekti. Iš jų išeina puikūs tyrėjai ir mokslininkai (pavyzdžiui, astronomai ir istorikai). Juos iš prigimties traukia menas, tad jie gali daug pasiekti mene ir humanitariniuose moksluose, ypač poezijoje. Jų pašaukimu gali tapti muzika, socialinis darbas arba dėstymas.

11. Vandeniams patinka būti tarp žmonių.

Jie iš tiesų gerai jaučiasi minioje, jie minta jos energija.

12. Jiems nesvarbu, su kuo draugauti.

Jiems iš tiesų nesvarbu, kas jūs ir iš kur, kiek pinigų turite ir kokia jūsų padėtis visuomenėje. Vandeniai nekreipia dėmesio į privilegijas ir pareigas.

Jie gali būti apsupti draugų, bet vis tiek juos trauks nepriklausomybė ir galimybė pabūti vieniems.

13. Vandeniai iš prigimties yra individualistai ir jiems visiškai nerūpi minios nuomonė. Tokie žmonės viską daro savaip.

14. Vandeniai mėgsta keliauti. Netgi labai. Kelias ir nuotykiai juos tiesiog traukia.

15. Vandeniai moka prisitaikyti prie bet kokių sunkumų ir situacijų. Jiems nėra ribų – yra tik galimybės.