3 išmaniojo telefono paslaptys, kurias privalote žinoti


1 atvejis

112 – tai numeris, kurį galima surinkti esant ekstremaliai situacijai. Veikia visame pasaulyje. Jeigu esate zonoje, kur jūsų tinklas neveikia, esant ekstremaliai situacijai, galite surinkti 112 ir telefonas ieškos kitų prieinamų tinklų, kad sujungtų jus su pagalbos numeriu.

Dar vienas įdomus momentas: šį numerį galima surinkti net jeigu jūsų telefono klaviatūra yra užblokuota. Pabandykite (tik nelaukite, kol jus sujungs).

2 atvejis

Automobilis užsirakino, o raktas liko jo viduje? Ar yra nuotolinis automobilio atrakinimo pultelis? Šis patarimas gali būti labai naudingas.

Dar vienas argumentas išmaniojo telefono naudai: jeigu raktas liko užrakinto automobilio viduje, o namuose yra atsarginis raktas, paskambinkite namiškiams. Laikykite savo išmanųjį telefoną maždaug 30 cm atstumu nuo automobilio durelių, o namuose esantis žmogus turėtų spausti atsarginio rakto atrakinimo mygtuką, laikydamas jį prie savo telefono. Jūsų automobilio durelės atsirakins.

Advertisements

Puikus būdas sutaupyti laiko, juk žmogui nereikės jums vežti atsarginio rakto. Šiuo atveju atstumas neturi reikšmės. Net jeigu esate už šimto kilometrų, jei jums pavyko prisiskambinti žmogui, turinčiam atsarginį pultelį, jūs galėsite atidaryti mašiną (arba bagažinę).

3 atvejis

Kaip užblokuoti PAVOGTĄ telefoną? Kad sužinotumėte savo telefono serijinį numerį, surinkite šią kombinaciją:

*#06#

Ekrane pasirodys 15 skaitmenų kodas. Šis kodas yra unikalus kiekvienam telefonui. Užsirašykite jį ir laikykite saugioje vietoje. Jeigu pavogs jūsų telefoną, paskambinkite savo operatoriui ir pasakykite šį kodą. Operatorius galės užblokuoti jūsų telefoną. Dabar netgi pakeitus SIM kortelę, juo naudotis bus neįmanoma. Greičiausiai jums nepavyks jo atgauti, bet bent jau žinosite, kad jį pavogęs žmogus negalės juo naudotis.