Ar norite atrodyti verta milijono? Štai 6 stilingų šukuosenų pavyzdžiai


Bet kokio amžiaus moteris svajoja atrodyti stilingai ir skoningai. O kas gali suteikti didesnį pasitikėjimą savimi nei nauja stilinga šukuosena? Pateikiame aktualiausių kirpimų pavyzdžius, jie nekainuos daug pinigų ir susitvarkyti su jais bus itin lengva. Pagaliau galima pamiršti apie klasikines ilgas kasas. Populiarumo viršūnėse – trumpos ir lengvai tvarkomos šukuosenos.

Taigi madingiausi sezono kirpimai

1. Karė

Tikriausiai tai vienintelė niekada iš mados neišeinanti šukuosena. Karė tinka bet kokiai veido formai. Asimetriškas šukuosenos variantas atrodys itin stilingai.

Advertisements

2. Bobas

Ši madinga šukuosena puikiai tinka tiek tiesių, tiek garbanotų plaukų savininkėms. Šis kirpimas itin patiks ilgakaklėms merginoms. Galimi ilgio pasirinkimai: madingas tiek trumpesnis, tiek ilgesnis bobas. Rekomenduojami ir įstrižai nukirpti kirpčiukai.

3. Bobas ir karė

Šį kirpimą dažniausiai renkasi nepriklausomos ir savimi pasitikinčios moterys. Bobui ir karė būdingas atviras sprandas, įrėmintas ilgomis sruogomis iš priekio. Šonai gali būti nelygūs – tai jūsų išvaizdai suteiks išskirtinumo. Beje, bobas ir karė puikiai tiks putlesnių žandų savininkėms, nes padės šiek tiek sumažinti veido apvalumą.

Advertisements

4. Piksi

Dar viena sezono naujiena – stilingas ir lakoniškas piksi. Šį variantą renkasi trumpų plaukų mėgėjos, kurioms patinka eksperimentuoti su šukuosenomis. Tarsi atmestinai atliktas kirpimas leidžia atrodyti griežtai, dalykiškai, bohemiškai – viskas priklauso nuo jūsų nuotaikos.

5. Laipsniškas kirpimas

Gradavimo principas yra neįtikėtinai populiarus šį sezoną. Tokioms šukuosenoms nereikia specialios priežiūros ir jos tinka beveik visoms. Netvarkingas laipsniškumas puikiai atrodo ant trumpų ir ilgų plaukų, suteikia apimties ir tarsi meta iššūkį. Tai yra tikras išsigelbėjimas plonų plaukų savininkėms ir toms, kurios nori paslėpti amžiaus raukšleles už asimetriškų sruogų.

Advertisements

6. Trumpas prancūziškas kirpimas

Garsonas – išlaikyta alternatyva merginoms ir moterims, teikiančioms pirmenybę trumpiems plaukams. Universalus šio stiliaus kirpimas tinka prisižiūrinčioms vyresnėms moterims ir visai jaunoms merginoms.