2 taisyklės, kurios visiems laikams pakeis jūsų gyvenimą…


Yra vos dvi asmeninio gyvenimo taisyklės, kurios iš tikrųjų veikia. Jos tinka ir moterims, ir vyrams. O tie, kurie jų nežino, pasmerkti švaistyti savo laiką ir nervus netikusiems žmonėms.

Pirma taisyklė. Santykiai turi būti paprasti.

Paprasta turi būti iš pat pradžių. Nuo pirmų minučių. Žmogus, su kuriuo iš karto jaučiatės kaip su senu pažįstamu, tinka jums labiau nei tas, aplink kurį reikia vaikščioti metų metus. Vaikinukas, su kuriuo jau po penkiolikos minučių esate pasiruošusi pasislėpti prekybos centro tualete, geriau nei tas, kuriam jau septynerius metus rašote laiškus ir nesulaukiate atsakymo. Mergina, kuri iš karto parodo jums dėmesį, geriau nei gražuolė, prie kurios neįmanoma prieiti, kurią reikia nusivežti į Bahamas. Paprasta – vadinasi, gerai. Sudėtinga – vadinasi, blogai.

Tai – aksioma. Jos nereikia įrodyti. Apskritai santykiuose nieko nereikia įrodinėti savo sąskaita.

Nereikia nieko siekti, taikytis, paskui kažką lakstyti. Padarę tai vieną kartą būsite priversti kartoti tai kiekvieną dieną, o atsakymas jums bus tik nepatenkintas veidas. Jeigu nepavyko iškart, neįsižiebė, neužsisupo – netampykite katės už uodegos. Vadinasi, ne jūsų žmogus. Sunkūs santykiai tinka tik nuobodžiaujantiems ir turintiems daug laisvo laiko. Visiems kitiems šios kančios tik gadina nervus.

Nereikia tempti sudėtingų santykių. Santykių, kuriuose viskas, ką darote – tai šokate pagal svetimą muziką. Tai žemina. Anksčiau ar vėliau baigsis jūsų kantrybės limitas. Neleiskite, kad jus įtrauktų į sudėtingus santykius.

Advertisements

Antra ne mažiau svarbi taisyklė. Santykiai turi teikti džiaugsmo.

Šio teiginio taip pat nereikia įrodyti. Vos tik santykiai nustoja džiuginti ir pradeda skaudinti, nutraukite.

Neįpraskite prie barnių, ašarų ir indų daužymo. Palikite ilgus pokalbius, priekaištus ir abipusius kaltinimus. Tai nėra normalu! Tai – kelias į pragarą! Jei santykiai nebedžiugina – jie tampa beverčiai.

Atrodytų, kas gali būti paprasčiau.

Bet juk dauguma žmonių metų metus gyvena jausdami nuoskaudas. Jie kvaršina sau galvą nereikalingais barniais. Nereikia to daryti! Vos tik pajuntate, kad jūsų žodžiai nebesuteikia džiaugsmo, – užsičiaupkite. Prasideda barnis – išeikite. Žmogus nori tik kaltinti ir reikšti nepasitenkinimą – nesileiskite į tai. Išeikite!

Santykiai turi teikti džiaugsmo. Visu kitus santykius – „dėl vaikų“, „nes visi taip gyvena“, „iš įpročio“, „nes be jos dar blogiau“ – galima tiesiog išmesti į sąvartyną.