5 priežastys, kodėl moteris su amžiumi tampa gražesne


Tik dabar supratau, kad laimė aplanko tuos, kurie moka NElaukti. Grožis aplanko tuos, kas moka gyventi. Tiesiog atsipalaiduoti ir gyventi, neskaičiuojant dienų ir raukšlių, kurias jos atneša.

Kiekvienos mūsų grožis pražydi individualiai. Ir pasireiškia sulaukus skirtingo amžiaus, bet po kelių momentų.

1. Grožis ateina gimus pirmam vaikui

Moteris pradeda švytėti iš vidaus. Tai labai sunku paaiškinti, bet ji tarsi pažino kažką stipraus, neregėto, atrado tik jai žinomą paslaptį. Šis švytėjimas suteikia jai žavesio. Į tokią moterį atsisuką. Ir jeigu dar negimdėte, reiškia jums viskas prieš akis. Jūs dar tai patirsite.

2. Grožis ateina po stipraus nusivylimo

Nustebote? Bet ilgai apie tai galvojau. Moterys, išgyvenusios rimtą krizę ir atsitiesusios po jos, tampa išmintingomis. Jų jau negalėsi apgauti. Jos nebekikens kvailai, tarsi mokyklinukės. Jos liausis būti infantilios, kas neretai atstumia nuo mūsų vyrus.

3. Grožis ateina, kai sutinkate savo vyrą

„Ak, tu šiandien tokia graži! Tiesiog spindi“, – pašaukė kursiokė, kai skubėjau į pasimatymą su vyru, kurį buvau beprotiškai įsimylėjus. Ir jis mane mylėjo. Ir šis jausmas suteikė man vidinio švytėjimo. Tapau labiau savimi pasitikinti. Supratau, kad patinku vyrui, į kurį visi atkreipia dėmesį. Aš buvau laiminga. O reiškia – graži. Reikalingi vyrai padeda mums išsivynioti iš kokono. Su mylinčiu vyru mes visada tampame gerokai gražesnėmis.

4. Grožis ateina, kai pradedame save mylėti

Būtent mylėti. Ne lepinti, ne pateisinti, o būtent mylėti. Tai labai nelengva. Jaunos merginos to negali daryti visu pajėgumu. Šis mokėjimas ateina su metais. Tikriausiai tai yra svarbiausias mokėjimas moters gyvenime. Būtinai reikia to išmokti. Įsiklausyti į save, suprasti savo stipriąsias puses ir neiškelti silpnųjų. Jeigu tau liūdna, nebėgti išsiverkti pas draugę, o išsėdėti liūdesį namuose. Jeigu didžiuojiesi savimi, nesigirti ant kiekvieno kampo. Meilės sau stiprumas labai individualus. Bet jos mums labai reikia. Be jos niekada nebūsime laimingos.

5. Grožis ateina, kai moteris tampa rami

Grožiui nepatinka isterijos. Gerai, kad jaudinamės jaunystėje. Gerai, kad su metais pagaliau išmokstame kontroliuoti savo emocijas. Ramios, išlaikytos pusiausvyros moterys visada atrodo geriau. Jos visur pritraukia dėmesį.

Amžius – tai tik skaičius, kuris nieko nereiškia.