7 juodosios skylės jūsų namuose


Neverta ieškoti kaltininko. Juk visų bėdų kaltininku galite būti jūs pats. Apsidairykite aplink: galbūt jūs savo gyvenamąją aplinką užvertėte daiktais, galinčiais atimti energiją ir provokuoti atsirasti įvairias ligas?

Sužinokite, kam tokiu atveju verta skirti ypatingą dėmesį.

1. Šiukšlės ir šlamštas

Atidžiai apsidairykite aplink. Jei pastebėjote, kad namie susikaupė per daug senų niekam nereikalingų daiktų, skubiai atlikite reviziją ir išmeskite visą šlamštą. Šie daiktai ne tik sukuria netvarką ir charakterizuoja jus kaip blogą šeimininkę, bet ir kaupia namuose negatyvią energiją.

2. Daiktai, kurie tapo nereikalingi, ir sudužę indai

Sugadinti drabužiai, sunešiota avalynė, pažeisti virtuvės reikmenys taip pat negali būti laikomi namuose. Šie daiktai turi griaunančios energijos, dėl kurios namuose kyla barnių ir nesutarimų. Atminkite, kad giminaičių, išėjusių anapilin, garderobo ir avalynės taip pat negalima laikyti namuose.

3. Sudžiūvusios puokštės

Turėkite omenyje, kad džiovintos arba dirbtinės gėlės negatyviai veikia žmogaus sveikatą, taip pat atima gyvybinę energiją ir jėgas. Neverta laikyti tokių gėlių kompozicijų savo būste.

4. Buvusių mylimųjų dovanos

Neverta laikyti daiktų, kuriuos jums paliko kiti žmonės, ypač jei juos išbraukėte iš savo gyvenimo. Šios dovanos turi dovanotojo energijos, kuri savo ruožtu trukdo jų turėtojui užmegzti naujų pažinčių arba rasti savo meilę.

5. Sena šluota

Jei jūs iki šiol naudojate šluotą, atminkite, kad jokiu būdu negalima šluoti ja, jei ji jau aptriušo – tai gali virsti neturtu ir sveikatos pablogėjimu. Taip pat susilaikykite nuo šlavimo vakare ir šluokite į priešingą pusę nuo įėjimo.

6. Magnetukai ant šaldytuvo

Atminkite, kad keraminiai gaminiai (magnetukai), pakabinti ant buitinės technikos, trukdo patekti teigiamai energijai ir prisideda prie sveikatos problemų atsiradimo.

7. Gyvūnų ir paukščių vaizdai

Yra žmonių, kurie beprotiškai myli gyvūnus. Vienok tai nėra priežastis puošti namus jų iškamšomis ir vaizdais. Juk visa tai gali tapti giminaičių praradimo priežastimi, totalia nesėkme ir sveikatos problemomis. Geriau nepamirškime, kad ne tik žmogus yra energijos turėtojas. Negyvi daiktai taip pat geba ją kaupti, saugoti ir atiduoti.