Už tavęs 7 kartos


Už tavęs 7 kartos – 128 žmonės, atrodantys kaip paukščio sparnai. Kur skrendi? Kur nukreipi savo jėgą ir galią? Kokie tikslai verti visos tavo didingos ir šlovingos giminės jėgų?

Tavyje gyvena kiekvieno tavo protėvio dalelė. Kiekvienas iš jų gyveno tam, kad kažkada gimtum tu. Kiekvienas protėvis perdavė tau svarbiausią, ką turėjo – gyvenimo dovaną. Gyvenimas – vienintelė dovana, kuri nuo mūsų nepriklauso, mes tiesiog ją gauname iš visų tų, kas buvo iki mūsų – ir dėl to ši dovana yra neįkainojama.

Nuo mūsų priklauso tik tai, kaip mes su ja pasielgsime, o tai jau reiškia nemažai. Kol turime gyvenimą – viskas įmanoma. Pasinaudok šia dovana išmintingai – išskirtinai tam, ko norėtum, neleisk niekam užgožti tavo širdies balso.

Ir net jeigu liksi viena, prisimink kiek protėvių stovi už tavęs, kaip jie didžiuojasi tuo, kad jų giminė tęsiasi, ir kiekvienas iš jų dosniai apdovanojo tave visa savo jėga, savo gebėjimu ištverti gyvenimą, viskuo, ko išmoko pats.

Geriausia, ką gali padaryti dėl jų visų ir dėl savo giminės – eiti savo gyvenimo keliu, pilnavertiškai gyventi ir būti laimingai. Kiekviename gyvenimo įkvėpime, tavo įkvėpime – visų tavo protėvių kvėpavimas ir jėga.

Tu esi paukštis. Taigi išskleisk sparnus, pasikliauk gyvenimu, įleisk jį į save, leisk užpildyti savo aromatu ir skrisk. Skrisk lengvai ir laisvai. Tu sutverta laimei ir meilei.