7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti


Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Štai įspėjamieji ženklai, kad gyvenate ne savo gyvenimą.

1. Norite kritikuoti kitus žmones

Jus erzina jūsų buvusi bendrakursė, kuri nusprendė pakeisti profesiją ir jau pasiekė didelės sėkmės neturėdama atitinkamo išsilavinimo? Už tokio susierzinimo neretai slepiasi pavydas, o pavydas gimsta iš nesugebėjimo realizuotis pačiam ir susipainiojimo. Pavydima, kad žmonės surado savo gyvenimo kelią, pasiekė pripažinimo ir mėgaujasi gyvenimu. O jūs kažkodėl ne.

2. Jums nuobodu

Jums nuobodu darbe, nuobodu tarp draugų, nuobodulys jus užklumpa netgi atostogaujant? Nuobodulio jausmas – ženklas, kad negalite visiškai realizuoti savo potencialo. Jūs tiesiog neapsisprendėte dėl savo interesų ir nepasirinkote savo tikrojo kelio.

3. Jus erzina aplinkinių entuziazmas

Nemėgstamame darbe anksčiau ar vėliau jus pradės erzinti kolegos ir viršininkas, nebenorėsite dirbti komandoje arba atlikti užduotis, o neįdomūs draugai pradės kelti agresiją.

Advertisements

4. Jums atrodo, kad viskas klostosi ne taip

Nutinka periodų, kai viskas, ko imatės, griūna, lūkesčiai nepasiteisina ir norais nesipildo. Tačiau jeigu šis periodas užsitęsė, reikia susimastyti. Kažkas tai pavadins juodu periodu, bet realybėje tai ženklas, kad savo gyvenimą reikia keisti.

5. Daug dirbate, bet nepasiekiate aukštumų

Priimta manyti, kad jeigu daug dirbti, tai galima greitai pasiekti sėkmės. Bet jeigu neužsiimate būtent tuo, ką mėgstate, siekti tikslų bus sudėtingiau. Jeigu dirbate, kad įsiteiktumėte kitiems, o ne sau, gyvenate ne savo gyvenimą.

6. Jums atrodo, kad gyvenimas praeina pro šalį

Jeigu paliekate darbą su palengvėjimu, negalite sulaukti kol iš svečių grįšite namo ir pamėgote buvoti vienatvėje, tai ženklas, kad laikas keisti gyvenimą.

7. Turite priklausomybių

Pagaunate save galvojant, kad nusiraminate ir geriau jaučiatės suvalgę kelias spurgas ar išgėrę porą taurių vyno? Priklausomybė nuo maisto, alkoholio, televizijos arba apsipirkimo – ženklas, kad gyvenate ne savo gyvenimą.

Advertisements

Žmogus tampa priklausomu bandydamas pasislėpti nuo realybės.

Patarimai norintiems pakeisti savo gyvenimą

  • Būkite sąžiningi su savimi. Užduokite sau klausimą: kas iš tikrųjų jus „veža“, kas daro jus laiminga? Kuo užsiimtumėte šią minutę, jeigu nereikėtų rūpintis dėl pinigų?
  • Išsiaiškinkite su šeimos nuostatomis. Paklauskite savęs: ar šioje srityje darau karjerą, nes to noriu pats ar to nori mano mama? Neleiskite artimiesiems arba šeimai priimti sprendimus dėl jūsų ateities.